Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért ingázok folyamatosan?

Miért ingázok folyamatosan?

Figyelt kérdés

Karantén alatt le tudtam fogyni 49kg-ra. Olyan büszke voltam magamra, jól éreztem magam a bőrömben, a hasam is laposabb volt és a karomon már kezdett látszani az izom. Most valószínüleg megint 51-52 vagyok. Mivel nagyon alacsony vagyok (155cm) ez a pár kiló elég hogy a hasam ne legyen lapos és a karom megint hájas legyen.

Mit csináljak, hogy tartósan lemenjen ez a pár kiló?

20/l



2020. máj. 30. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyit nekem is ingázik havi alatt. Tegnap 52 kg voltam, ma reggel már csak 50,5kg. Tegnap múlt el a havim.

Ha valóban hízás ez a pár kg, és nem vizesedés, akkor az étkezésedet, aktivitásodat kell átnézni, és ezeken módosítani. Illetve egy kis izmosodás sem árt. Nekem felvizesedve is szálkás a karom, és látszik a felső sor kocka a hasamon, és ugyanúgy lapos. Csak ha nem vagyok felvizesedve, akkor a második sor kocka is látszik, illetve oldalt a tapadás is végig, vizesen csak félútig. És kb egymagas vagyok veled, meg a súlyunk is hasonló :)

Picit vedd szemügyre, miket eszel, igyál több vizet, és eddz kitartóan!

2020. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Addig, amíg csak "valószínűleg" tudod a súlyodat, nincs miről beszélni.
2020. máj. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!