Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megéri fogyókúráznom?

Megéri fogyókúráznom?

Figyelt kérdés
20/F vagyok 188 cm magas és 80 kiló. Szerintetek megéri fogyókúráznom vagy nem?

2021. jan. 11. 11:42
 1/9 anonim válasza:
45%
Szerintem pont tökéletes a testsúlyod a magasságodhoz képest. De ha te szeretnél változtatni és ha szerinted megéri, nyugodtan.
2021. jan. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem, a súlyod rendben van, inkább állj neki edzeni.
2021. jan. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Lehet hogy kellene fogynod, lehet hogy nem, sőt lehet hogy híznod kellene kicsit. Ezt így nem lehet megmondani. Ami fontos a dologban, az az izommenyiség rajtad. Attól függően lehetsz sovány/átlagos/kövér.
2021. jan. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem sem kell fogyókúráznod egyáltalán. Mozogj, sportolj, hogy jobb formád legyen és fittebb legyél. Az sose árt, ha jobban odafigyelsz az étkezésre, de nem kell fogynod, fogyóznod.
2021. jan. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem hogy nem éri meg, de az egészséges, de vékony kategióriából kerülnél át a soványba. Egy férfi akkor néz ki jó ha van rajta izom, amihez sport kell és jó minőségű, tápláló, nem kevés étel!
2021. jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy ez nem ilyen egyszerű. Ha 80kiló izom van rajtad az jó. Ha 80kiló zsíros bőr, abból lehet fogyni.
2021. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

# 6 fogynia akkor sem kell!

Hanem normális étrend, megfelelő fehérje, súlytartó kcal mellet egyszerre simán lejátszódik a zsírvesztés. Vagyis nem egyszerre, hanem egyik nap egyik másik nap másik vagy ilyesmi de a végeredményen ez nem változtat. Főleg egy kezdő ezt egyszerűen eléri ha korábban nem nagyon sportolt

2021. jan. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem teljesen normális a testsúlyod. Esetleg egy kicsit talán még edzhetsz, izmosodhatsz és (ha még nincsen) így biztosan jó felépítésed lesz.
2021. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7

Te nagyon okos... Azt írtam, hogy fogyni "lehet". Nem azt hogy kell... Mi vagy te M1 tv hogy kamuzol?? És szerinted 80 kiló fölöslegből nem jó fogyni? Te is valami túlsúlyos okoskodó lehetsz aki azt hiszi magáról h erős csontozatú xD

2021. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!