Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valamit nagyon elronthattam...

Valamit nagyon elronthattam az edzéssel, mit kellene edzenem, hogy fogyni és formásodni tudjak?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Kb.háromnegyed éve diétázom (kisebb-nagyobb kilengésekkel) es edzek itthon saját testsúllyal és kicsi kézisúlyzókkal. Kéthavonta szoktam magam fotózni, hogy nyomon tudjam követni a változást. A novemberi fotókkal már olyan elégedett voltam, sokat fogytam, láthatóan feszesedtem. Most fotóztam újra és szörnyű :( Sokkal szélesebb lettem, és plöttyedtebb, olyan semmilyen. December elején váltottam egy másik edzéstervre mert sz előző mar túl könnyű volt, es lehet, hogy az okozza? Egy elsősorban férfiaknak szóló YT csatorna videóira kezdtem edzeni, hisz nők úgyse tudnak súly nélkül izmot építeni vagy akár csak megvastagodni. És most tiszta vastag lettem, csípőben, combban. A diétám nem változott. Kezdjek el inkább többet kardiózni? Vékony szeretnék lenni, nem ilyen vastag.
2021. jan. 17. 08:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és azt még hozzátenném, hogy a súlyom ebben az elmúlt két hónapban nem változott, centikben pedig minimálisan még csökkentem is...
2021. jan. 17. 08:22
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Hány éves vagy? Chloe Ting-nek vannak jó edzései, attól biztos, hogy nem fogsz “vastagodni”
2021. jan. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent a vastagodás? Definiáld pls. Izomban, vagy zsírban?

És most akkor vékony szeretnél lenni, vagy formás? Mert a vékonysághoz elég a diéta +/-kardió (kardió ha izmot szeretnél leadni, aerob, ha csak zsírt és izmot nem), viszont a formássághoz izomépítés is kell, mivel az izmok adják a formát nőknek plusz kicsi zsírral.

Egyébként meg nem lehet konstans se fogyni se tartani az ideális alakot, tömegelés és szálkásítás időszakokat kell váltakoztatni, az edzéstervet 1,5 havonta kell cserélni. Már ha formás szeretnél lenni.


24/F

2021. jan. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Tehát úgy vastagodtál, hogy a súlyod nem változott, és centikben csökkentél. Ennek alapján úgy tűnik, hogy a probléma nem az edzéssel van...
2021. jan. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

#2 266 éves vagyok. Chloe Ting-gel kezdtem még háromnegyed éve, őt hamar "kinőttem", már túl könnyű, bár tény, hogy tőle vastagodás nélkül fogytam. Azóta már vagy 2-szer váltottam.

#3 én úgy látom, hogy zsírban. Főleg, hogy olyan helyeken is látványos, ahol izom amúgy sincs nagyon, pl.a derekamon és a csípőmön. Az utolsó képeken a derék-csípő arányom elég szép, a mostaniakon kb.egyben van az egész. Elküldeném a képeket hogy lássátok, nem túlzok, tényleg nagyon szembeötlő a különbség, de sajnos egy szál bugyiban fotóztam magam, így meg még fej nélkül sem szívesen küldök. Egyébként vékony ÉS formás szeretnék lenni. Nem izmos, csak valamennyire feszes és tónusos (tudom ezt is az izmok biztosítják).

#3 mire gondolsz? Egyébként centikben ahogy írtam is, most nagyon minimálisan csökkentem. Azelőtt ez gyorsabb volt. Az elmúlt 2 hónapban 1 cm csökkent a combom kerülete és szintén 1-et a derekamé. Csípő maradt... El vagyok most keseredve, vártam a ma reggeli fotókat, de csalódott vagyok.

És az a baj, hogy ha a súlyomat mint számot nézzük, nincs hova fogynom belőle, vagy csak minimálisan, de nagyon elégedetlen vagyok a látvánnyal. Puha, rezgős combok és fenék, széles csípő...szomorú vagyok.

2021. jan. 17. 13:22
 6/6 A kérdező kommentje:
*26 éves vagyok
2021. jan. 17. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!