Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók, titeket mi...

Fogyókúrázók, titeket mi motiválta fogyásra?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Kidobott a csajom (más miatt), és megmutatni hogy miről maradt le. Ehhez persze ki is fogom pattintani magam. Nameg a többi csaj könnyebb felszedése miatt.
2021. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Ugyanaz mint az elsonek. Csak engem a baratom dobott ki. Nem mas miatt csak ugy.

14 kilo mínuszban vagyok mar😁

2021. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egészségem. Sajnos nehéz nagy súlyt cipelni, sokszor fáj mindenem. A családban gyakori a cukorbetegség, tehát hajlamos lehetek rá, ezért is szeretnék lefogyni, mert soványan kisebb eséllyel leszel cukorbeteg. Nagyapám a cukorbetegségbe halt bele, teljesen tönkretette a lábát, és a veséjét. Az a baj, hogy párom mellett elfogadtam magam ilyen daginak, régen legalább utáltam hogy kövér vagyok. Nagyon nehéz, de arra gondolok, hogy kevésbé fognak fájni a térdeim, és a gerincem, ha lefogyok.
2021. jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A mérleg. Volt rajtam 15 kg plusz, ami szinte észrevétlen jött fel, jól is éreztem magam a bőrömben, senki sem cs*sztetett miatta, csak egyszer ráálltam a mérlegre, és ledöbbentem. Nem akartam egy nap arra ébredni, hogy az a +15 +30 lett.

Most +5-nél tartok.

2021. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Abba kellett hagynom a sportot a túlsúly miatt, valamint a nekem tetsző csaj szóba sem állt velem, szóval úgy döntöttem, változtatni akarok.
2021. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, természtesen az egészségem is motivál, viszont a már leírt dolog indította el az egészet. Kár hogy szakítáa után fél évig csak sírtam, de kezdtem bele, viszont jobb később mint soha.
2021. jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
7: elmeséled, hogy hogyan? Én is szeretnék még ihletet meríteni..
2021. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Életben akartam maradni. + Az egészségem, mert beteg lettem és mindennapos fájdalmaim voltak, éjszakánként fulladozva riadtam fel stb. -78kg eddig.

A külsőm sose érdekelt, ezért az nem adott elég motivációt, és a társkeresés sem konkrétan, mivel 11 éve van párom (férjem), ő így ismert és szeretett meg. Egyébként majdnem 2 éve, hogy életmódot váltottam.

2021. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!