Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyek motivált? 13/L...

Hogyan legyek motivált? 13/L 167cm 61kg

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni de esténként rendes evési rohamok jönnek rám. Kb 48kg-ra szeretnék lefogyni, de egyszerüen semmi motivációm. Tudnátok valami tanácsot adni hogy mit csináljak a helyett hogy eszem? Ja és nem azért szeretnék lefogyni hogy másoknak tetszek hanem hoyg ha velenézek a tükörbe akkor tetszek magamnak.

2018. ápr. 8. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Állíts be egy kalória értéket, amivel nem éhezteted magadat, és találj valami elfoglaltságot, hogy ne mindig az evésen járjon az agyad. 😊
2018. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Helló, szerintem nem kène erőltetni a fogyást, de mondok neked valamit.

Enni kell, ha megjön az evès iránti vágy akkor egyèl.

Csak nasi helyett gyümölcsöt.

Különben is fogsz mèg változni ne aggódj, de tudom nem ez a kèrdès.

Meg ne azt a mèrleget nèzd...

Sportolj. Tartsd ezt a súlyt ès jobb alakos lesz az izomtól, gebènek még nem kell lenni, max 5 kg van rajtad.

2018. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a motiváció hiánya tart vissza a fogyástól, hanem az életösztön. Örülj neki, hogy még van. Egyél napközben bőségesen, akkor majd nem tör rád este az evésroham.
2018. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem motiváció kell (persze egy jó kis elhatározás azért nem árt), hanem jó étrend, megfelelő kalóriakeret és mozgás, hogy ne éhezz este. Én viszonylag jóllakott vagyok egész nap, ha odateszem magam és rendesen fogyok. Alapszabályom, hogy este nem eszem, kivéve persze, ha igazán éhes vagyok, de sosem vagyok az, ha jól csinálom...


Enni kell, nem kell evés helyett más. Csak ne egyél túl sokat, illetve mozogj is.

2018. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen ne fogyózz, csak egyél kicsit egészségesebb ételeket (pl. kevesebb cukor), és mozogj rendszeresen.
2018. ápr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!