Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan maradjak motivalt...

Hogyan maradjak motivalt elegge a fogyokura alatt?

Figyelt kérdés
Nem birok lefogyni, nem birom motivalni magam. Akkor is eszem ha valojaban nem vagyok ehes. Es erzelmileg kikeszitem magam a sulyom miatt... nem vagyok kover, 63kg 170 cm ja es lany. Kb 8 kg-t szeretnek lefogyni. Kinek hogy sikerult? Minden tippet szivesen fogadok

2017. márc. 6. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
55 kg már túl alacsony lenne a magasságodhoz.
2017. márc. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

h..lye vagy, anorexiás csontkollekció akarsz lenni?


"nem vagyok kover" DE "Kb 8 kg-t szeretnek lefogyni"


ha tudod, hogy nem vagy kövér, akkor minek is akarsz fogyózni?

agyból máris fogytál a kérdésed miatt.


testképzavaros vagy, menjél pszichológushoz azonnal!

2017. márc. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem tudom nekem valahogy sose volt ilyen. Az ember kinek akarja a legjobbat ha nem maganak? Ha sportolunk,egeszsegesen elunk magunknak teszunk vele jot. Es ha megeszek egy tabla csokit azzal max ideiglenesen okozok boldogsagot magamnak. Viszont en mar reg elertem azt a celt amit anno kituztem magamnak es annal semmi sem tett meg boldogabba. Egy jo hamburger meg csoki nem foghato ahhoz az erzeshez mikor x honap utan belenezel a tukorbe, es egy nagyon jo formaban levo, magabiztos, az oromtol sugarzo lelkileg is bombaeros ember nez vissza rad. Regen en is imadtam mindent osszeenni es boldogga tett egy esti somloi a kedvenc filmemmel de gyorsan sikerult hozzaszoknom a rendes eletmodhoz. Es hidd el ha 2 het utan ugx hozza lehet szokni hogy el se hinned. En pont valamelyik este ettem egy szulinapi partin egy rendes pizzaszeletet ugy hogy kb fel eve nem ettem es nem is izlett. Ha leszoksz a cukros,feherlisztes,izfokozos kajakrol es elkezdesz tisztan kajalni utana a feldolgozott kajak nem is izlenek majd.


Masik motivaciom meg ,es ez lehet csunyanak fog tunni a duci/dagi emberek. Egyszeruen sajnalom oket hogy az utcan latom hogy egy kis seetatol megizzadnak es fujtatnak. Hogy a buszon a szekbol alig birnak felkelni. Stb stb. En sirva fakadnek ha ennyire tehetetlen lennek nehany szituacioban.

2017. márc. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Én se vagyok kövér és fogyni akarok, mi ebben a fura, elsők? Nem mindenki mondja rá pár kiló feleslegre, hogy ő kövér. Én úgy 20 kiló fölött mondom ezt.

Ha kevés az izma, teljesen okésnak tűnik a cél, nem itt kezdődik a csontkollekció.


Kérdező, a motivációban szerintem senki nem tud segíteni neked, magadnak kell elhatároznod magad. Ha nem vagy éhes, ne egyél, ez nagyon alap (van, akinek az éhséget is bírnia kell, mert deficitben éhes és kész, na az nehezebb). Jöjj rá, hogy mi a gondod, ami miatt akkor is eszel, ha nem kéne. Néha rossz az étrend vagy rossz időpontban eszel, kismillió lelki ok lehet... Muszáj neked változtatnod. Nekem pl. keményen el kell határoznom magam, olyankor mindig egész jól megy egy ideig. Ha csak úgy élek bele a világba nagy hedonistán, akkor bőven túleszem magam. Van, aki bizonyos módszerekkel automatikusan bőven jóllakik nagy deficitben is, de nem mindenki ilyen "szerencsés". Némi fegyelem kell, anélkül nem megy.

2017. márc. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem kezdetben, ha próbálsz a kajára oda figyelni az már jó, de kell mellé a sport is, hogy fejlődj. Ha nem bírod erre rávenni magad, én nagyon ajánlom, hogy keress egy személyedzőt. Ő majd motivál eleinte, hogy vár, tudod, hogy menned kell, illetve fizetsz érte. Oda figyelni az étrendre pedig ha rendszerezve van könnyebb. Illetve a kalória számolás, nálam anno ezek segítettek. Igazán ledöbbenti az embert, hogy "csak egy falat" ez, vagy az mégis mennyire sok kalóriát tartalmazhat és egyéb dolgot ami nem feltétlen jó a szervezetnek.

Még annyi, hogy ha elkezded ne add fel! Nekem másfél hónap után, amikor heti több személyedzésre is jártam és tényleg rendesen ettem és számoltam a kalóriákat nem mozdult a súlyom és nem is láttam nagyon változást.. de kitartottam és utána elindult a fogyás, alakulás :)

2017. márc. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!