Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi motivál? Ti hogy álljátok...

Mi motivál? Ti hogy álljátok meg az édességet?

Figyelt kérdés
Nekem a sport megy. Szeretek edzeni, de imádom az édességeket. Akármennyi kekszet, palacsintát, hasonló h*lyeséget megeszek.

2021. jan. 19. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Valószínűleg azért, mert a szervezetet kívánja a szénhidrátot. Gyaori hiba, hogy hús zöldség saláta-fehérjeporon élsz, mellete edzel és rádjön a nasiroham. Ha minden étkezéshez eszel szénhidrátot, pl. reggelire egy szelet tk. barna kenyeret, ebédre barnarizs, zöldség, hús, akkor kevesebbet fogod kívánni. Ja és azt kell mondjam, hogy kell a cukor is. Én is hiába próbáltam édesítőkkel vagy mondtam le teljesen a cukorról, sajnos a szervezet anélkül lehangolt és energiahiányos lesz. Olyan mint vm drogelvonási tünet. Hiába van meg minden tápanyag a szervezetben, cukor nélkül az élet olyan színtelen, amint bekapok egy kis cukrosat, mint a drogos, jobban leszek és vidámabb. Ezért én turbó diéta port iszok, ha rámjön a nasi kedv, abban van egy kis igazi cukor, plus fehérje, szénhidrát ami telít.
2021. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Két kupica jó házi után nem nagyon csúszik a cukros nasi. És ez még csak kettő.
2021. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha sportolsz, akkor az extra cukornak nem kellene problémának lenni, csak időzíteni kell, hogy mikor eszed. Mind edzés előtt, mind edzés után hasznos lehet, mint energia forrás vagy mint karbantartás :D A szénhidrát nem ellensége a sportolónak, csak arra érdemes ügyelni, hogy a minősége milyen.
2021. jan. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont tegnap olvastam a Tudatos étkezés c. könyvben, hogy: " Az „ami nincs szem előtt, arról megfeledkezünk” módszere azért működik, mert bármi, amit nem erősítünk meg, elveszíti az erejét. Ez a kondicionálás elve. Ha nem gondolkodunk valamin, nem beszélünk róla, és nem lendülünk akcióba érte, akkor végül elfogy az ereje. Ehhez aktív helyettesítés szükséges, nem pedig erőszakos ellenállás, hiszen aminek ellenállunk, az fonák módon állandósulhat. "
2021. jan. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én gyümölcsöt eszem, mivel amúgy csirkét, tojást, zöldségeket fogyasztok, így azzal kitölthetek a napi 50g ch-ból 30at simán.

Vitamin dús, finom, és édes.

2021. jan. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4-hez: Az is jó lehet, ha plusz nehezítésekkel valódi first world problemet csinálsz a dologból: Tőled a lehető legtávolabb, ahol hideg is van, meg cipőt is kell vegyél, egy nagy, nehezen nyitható dobozban tárold az édességeidet, és legyen a helye mondjuk egy fellépő nélkül elérhetetlenül magas szekrény tetején, a fellépő helyétől eléggé távol! :) Azt gondolnád, hogy dedós módszer, meg hogy nem működik. Nana! :)
2021. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, én is nagyon imadom az édességet és nagyon nehéz volt rá szánnom magam az életmódvaltasra,de engem az motivál,hogy ha ezt kibírom elégedetten állhatok a tükör elé,és nem fogom utálni a testem
2021. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!