Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudok mellből fogyni?

Hogy tudok mellből fogyni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ez a kérdés mennyire tartozik ebba a kategóriába. De nagyon szeretnek valamit kezdeni a mellemmel, hogy kissebb legyen. Nagyon undorodom magamtol mikor ruha nélkül a tükörbe nézek.. mit tudnák csinálni? 17 éves lány vagyok.
2021. jan. 25. 17:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
19%
9 pontosan tudom, mit jelent. Hiába a számonkérésed. Akit 17 évesen zavar, hogy melle nőtt, az nem egészséges.
2021. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
73%
#11-es: tiszta idióta vagy, nézz utána mi is az a testképzavar, rohadtul nem annyiból áll, hogy valaki nagynak tartja a cickoit🤦‍♀️
2021. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
64%

#6-os vagyok:


Így már más. Én fogyás után totál deszka vagyok, de a combom és a fenekem 40 kilósan, kilógó bordákkal is feltűnő lenne. :D

Mekkora a méreted egyébként? Lehet, nőni fogsz még egy picit és amiatt látod ilyen aránytalannak most. Viszont ha egészségügyi problémákat okoz (hátfájás, stb.), néhány év múlva megfontolnék egy mellkisebbítő műtétet. Persze csak alapos utánajárás után!

2021. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%
Sziasztok! Ez a téma engem is érdekel, D-s kosarú melltartót hordok, 94 kilóról indultam, mikor fogyni kezdtem, most vagyok 76, de a mellem szinte semmit nem csökkent:( pedig nagyon reménykedtem benne, mindenki azt mondta, hogy fogyok, akkor a mellem is kisebb lesz, hát ez nem valósult meg. Nagyon akadályoz a sportban, nem találok olyan melltartót ami megtartja.
2021. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
64%

#14-es:


A ruhaméreted kisebb lett egyébként? Simán lehet, hogy kisebb lett a melled, csak pont annyira, hogy egyel kelljen beljebb kapcsolni a melltartót.

Én kisebb súlytól szabadultam meg, 70-ről 60 lettem és B-s kosaram lett a C helyett, noha a körmérete nem változott.

2021. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
35%

Nincs lokális zsirleadas, de én szeretem a nagy keblu lányokat :S

19/F

2021. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
43%
Ha igen nagyok a cickók akkor lehet csak annyit érsz majd el, hogy lógós tejeszacsivá változnak.
2021. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 valaki : válasza:
32%
Kedves kérdező, kedves mellből fogyni kívánó hozzászólók! Utállak titeket... :D Szerintem nem lehet irányítani, én hízni próbáltam mellre, de az se ment. Vagy adjátok nekem a pluszt, vagy csak fogadjátok el magatokat így :))
2021. jan. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
55%
Nem híztál eleget. Felmentél volna 120 kilóra a melled is nőtt volna, ez ilyen. De csak mellre nem fogsz hízni vagy fogyni.
2021. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
77%

Bezzeg én a B kosaraimmal mellrôl fogyok elôször, ha hízok, az meg rögtön fenékre megy. A fenekem meg 19-es BMI-vel is akkora, mint egy lóé (széles csípôcsont).

Egyébként szerintem ha nagy mellbôl fogynál annyit amennyit szeretnél, tuti hogy megereszkedne, mert a bôr nem megy össze. Esztétikusan kisebb csak mûtéttel lesz szerintem. Ha fáj a hátad, vagy valami panaszt okoz, talán állja a mûtétet a TB?

2021. jan. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!