Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudok mellből fogyni?

Hogy tudok mellből fogyni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ez a kérdés mennyire tartozik ebba a kategóriába. De nagyon szeretnek valamit kezdeni a mellemmel, hogy kissebb legyen. Nagyon undorodom magamtol mikor ruha nélkül a tükörbe nézek.. mit tudnák csinálni? 17 éves lány vagyok.
2021. jan. 25. 17:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#15-nek válasz: Kisebb lett a ruhaméretem, és beljebb tudom kapcsolni, de a lényeg, hogy a kosarat ugyanúgy kitölti, akkor is lazábban hagyom, meg ha beljebb teszem a kapcsot :/


#20-nak: háát nem tudom ezt fizetné e az állam, mivel annyira abnormálisan nem nagyok, csak az átlagtól nagyobbak, viszont van némi aszimmetria is, ami szintén nem túl szembetűnő melltartóban, de én annak is örülnék már ha a nagyobbat hozzáműtenék a kisebbhez :D


És mindenkinek aki nagyobb mell miatt panaszkodik: higgyétek el, nem örülnétek, ha ti is a nagyobb mell problémáival küzdenétek. Sokkal kényelmetlenebb, és nem is szebb. Az az igazi közepes méret ami tökéletes (szerintem) ez pedig olyan B-s kosár méret. De ez csak az én véleményem, én ennek örülnék, de a lényeg, hogy semmilyen szempontból nem jobb a nagy méret. Önbizalmat se ad többet, tőlem inkább elvesz. Ja és ha ez is szempont, akkor megsúgom, több figyelmet sem kapok miatta, szóval pasi téren sem feltétlenül előnyös, csak a mell, semmit sem ér.

2021. jan. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
63%
Én mikor meghíztam, (magamhoz képest) nagy lett a mellem. Utáltam! A melltartó nyom, nem tartja meg rendesen, menet közben reng, aludni nem tudsz tőle, kövérít (mert persze vékony derekam, az nincs). Olyannak láttam magamat, mint egy tehén. Aztán lefogytam, de nem lett a régi. Javult a helyzet, de most meg lóg. Ha egyszer sok pénzem lesz, felvarratom.
2021. jan. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
73%

Átérzem a problémát. 70 kilósan, 85C-vel én sem tudtam kényelmesen aludni hason, ez megnehezítette a mindennapokat, illetve minden felső, ami nem garbó volt, közönségesen állt rajtam. (A garbó pedig csak szimplán nem állt jól.)

Amikor fogytam és olyan 85B lett a kosárméretem, kénytelen voltam utána még sokáig a régi melltartóimat hordani, mivel nem volt keretem újakra. Hiába nem töltötte ki a kosarat a mellem, borzasztóan kövérnek éreztem magamat még 60 kilósan is, mivel ugye irreálisan nagynak tűnt az a kosár a vékonyabb alakomhoz. (Nem is értem, aki nádszálkarcsú nő létére még nagyobbítatja is őket. Nagyon irreális.)

Szóval át tudom érezni, noha már nem akkorák, mint “fénykoromban”. (Sőt, ha tovább fogynék, 2 szúnyogcsípés maradna a helyén.) Ha egészségügyi panaszt okoz, vagy nem komfortos, akkor tenni kell vele valamit. Bírom ilyenkor a tahó férfi kommenteket, hogy “de hát én szeretem a nagyot”... Hát akkor nyújtsatok 15 centit a megfelelő szerveteken ti is, pihentagyúak...

2021. jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
34%
Én is irigykedem...fogyáskor az amugy is csak A kosaras melleim úgy elfogytak, hogy egy 13 éves kislány melleivel vetekszenek méretre. Bezzeg a vastag combommal, nagy fenekemmel még mindig küzdök.
2021. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!