Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó az első napomra ilyen étel?

Jó az első napomra ilyen étel?

Figyelt kérdés

Reggelire 3db főtt tojást ettem uborkával, pár db szeletelt száraz kolbászt egy nagyon kicsi majonézzel ami sz. csökkentett

Most szalonnát kívántam meg tükör tojással, szerintetek még bele fér így 3 órára a majonéz meg egy kis tömlős sajt?

Nem szeretnék úgy táplálkozni hogy 0 szénhidrát nem ez a célom, nekem elég annyi hogy no cukor no liszt és norbis ételeket sem szeretnék enni.

Esetleg még tudnátok nekem étel ötleteket adni? Nagyon szeretem a tojást, sajtot és a zöldségeket


2021. jan. 27. 14:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzá tenni hogy ma van az első napom mikor nem eszek lisztet se cukrot.
2021. jan. 27. 14:13
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Először is tudnunk kéne, hogy hány éves vagy, milyen magas vagy, hány kiló és mi a nemed. Másrészt ez indokolatlanul sok zsír, nulla szénhidrát és kevés fehérje. Akkor fogsz fogyni, ha kalória deficitben vagy. Ez amit ide leírtál nagyjából ezer kalória, és kb 70-80 gramm zsír. Egy átlag embernek 40-60 gramm zsírra van szüksége. Láthatod, hogy te majdnem a dupláját vitted be eddig. Nyugodtan lehet enni szénhidrátot, nem fog megharapni. Reggelire egyél eggyel kevesebb tojást, két szelet pirítóssal, magas hústartalmú sonkával és uborkával, paradicsommal. A száraz kolbász meg a majonéz felejtős, a szalonna meg főleg. Ebédre nyugodtan ehetsz rizst, tk tésztát, bulgurt, kuszkuszt, és valami fehérhúst, például csirkét, pulykát, halat (de akár csirkemájat is ehetsz). Zöldség köretnek brokkolit, savanyúkáposztát, salátát, amit szeretsz. Ehetsz zabkását is reggel, vagy rizskását. Estére hús + saláta tökéletes kombó.
2021. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az elso napod csalonap, akkor oke.

Az elso jol leirta, abszolut egyetertek vele, plusz ha fogyni akarsz, kaloriat is kene szamolnod, mert ennek igy nem lesz ertelme. Oke, kihagyod a kenyeret es a cukrot, de ha egyebkent 3000 kaloriat eszel/ nap, nem sportolsz es nem 2 meter magas vagy meg 150 kilo, akkor ezzel nem fogsz fogyni.

2021. jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én 165cm vagyok és 63 kg azt a hármat szeretném leadni :) ezért kérdeztelek titteket, fogalmam sincs mi a jó és mi a rosz
2021. jan. 27. 16:03
 5/6 A kérdező kommentje:
És lány vagyok😊
2021. jan. 27. 16:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Attol fuggoen, hogy mennyire elsz aktiv eletet, kb 1400-1700 kaloria kozott kene enned a fogyashoz. Termeszetesen ez csak becsles, ki kene szamolnod az alapanyagcseredet, aztan ahhoz merten szamolgatni a kaloriakat.

Amugy a sulyod jo, lehet az is eleg lenne, ha csak sportolnal, az nagyon sokat dob a kinezeten.

2021. jan. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!