Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák leadni 20 kg 4...

Hogyan tudnák leadni 20 kg 4 hónap alatt?

Figyelt kérdés

2 év alatt 20 kg fölösleg jött rám és nem sikerült leadnom. Ezelőtt 57 kg voltam most 77 vagyok. 163 cm. 21L.

Bárkinek bármilyen módszer jött be hallgatom, kipróbálom. Motiváljatok kérlek mert nem érzem jól magam,kicsik a régi kedvenc ruháim, nem szeretek tükörbe nézni, elrontottam mindent.



2021. jan. 29. 01:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

3 hetente 2% az már munka: edzés, diéta


Teljesen nem normális, hogy 20 kilót 4 hónap alatt akarsz leadni.

2021. jan. 29. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

Írod, hogy 2 ÉV alatt jött fel a felesleges. Tényleg nem normális, hogy 4 hónap alatt akarod leadni. Nem is fog sikerülni, egészségesen semmiképpen.

Nyikvan két év sem kell hozzá, ha ügyesen csinálod, egy év alatt simán meglehet. Köztes céljaid legyenek, és gondolj arra, hogy milyen jó érzés lesz, ha idén nyáron már 10 kilóval kevesebb leszel.

2021. jan. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
14%
Víz és száraz kenyér .
2021. jan. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Hülyeséget ne írjál már! Víz és kenyér...


Magasabb rost és fehérje, alacsony transz és összetett zsír, alacsony egyszerű magas összetett szénhidrát.

2021. jan. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Először is ne tűzz ki olyan célokat ,amik nem reálisak . Ennyi idő alatt nem lehet leadni 20 kilót,vagy ha igen ,majd belerokkansz a végére ,és utána visszaszedsz 30-at.

Mivela kezdő testsúlyod sem sok ,reális nálad a 2-3 kiló mínusz havonta,ezzel kalkulálj .Csodamódszer nincs,diétázni és sportolni kell ,egy olyan életvitelt kialakítani amit hosszútávon is tartani tudsz ,nekem így sikerült .

2021. jan. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%
Ennyi idő alatt max 10et tudsz leadni, időbe észhez kellett volna térni..
2021. jan. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
7%

4-es te agyad szerint ! Gondolj már bele a raboknak annak idején ezt adták lefogytak de életben maradtak .

Norbi növendék ! Az ilyenek veszik meg a hell-t meg a többi szart .

2021. jan. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
61%

Csak a szokasos fajdalmas, kenyelmetlen igazsagot lehet mondani. Egyel sokkal kevesebbet. Saccperkb valoszinuleg, a harmadat vagy negyedet kellene enned annak amennyit mostanaig megszoktal. Es egy minimalis sportot iktass be, hogy az izmaid es az egeszseged megmaradjon. Semmi bonyulult fekvotamasz, felules, gugolas(ha lehet sulyzoval), futas. Napi negyed ora is sokkal tobb a semminel.

Persze ha kepes vagy magad sokkal tobb mozgasra is ravenni, akkor csinald. Ha tudsz napi 10 km -t futni akkor fuss annyit.

2021. jan. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

#7 nagyon el vagy tévedve. Jó, hogy nem mondod, hogy oltassa be magát TBC-vel, mert TBC-sek is gyorsan fogynak...

Közöm nincs Norbihoz. Nem kell Norbit szidni, mert nem hülyeség, amit ad, csak nagyon kevés embernek való. Amit írtam, annak meg köze nincs Norbihoz, azt de több diéta is létezik. Nekem az eredményem 30 kg 4 hónap alatt. (2m, 135kg, 28F + 4 hónap = 2m 105kg) És emellett nem lettem olyan beteg, mint amit te ajánlasz, csak elhallgatsz, hogy a böriben mik voltak a következmények.


A baj a víz és kenyér marhaságoddal, hogy mindenhova ezt írod be, mintha mindenkinek ez válna be és ezt, mint az igét terjeszted. Biztos börtönben jártasabb vagy itt mindenkinél, de táplálkozást hagyd meg azoknak, akik nem csak trollkodni járnak ide.

2021. jan. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Le lehet fogyni ennyit, nagyon durva és szigorú diétával, amit a 4. hónap után el fogsz dobni, mert nem lehet kibírni hosszú távon és jó eséllyel a leadott 20 kilóból minimum 5-6 azonnal visszapattan, de simán előfordulhat, hogy akár az egészet visszahízod. Inkább adj magadnak 6 hónapot, az már sokkal egészségesebb és normális életvitellel is simán meg lehet csinálni. Itt hajlamosak túlzásba esni és azt mondani, hogy 10 kg-t is 1 év alatt adj le, de közel sem kell ennyi idő... normális, mértéktartó étkezés és sok mozgás, rengeteg folyadék eredményt fog hozni.
2021. jan. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!