Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák leadni 20 kg 4...

Hogyan tudnák leadni 20 kg 4 hónap alatt?

Figyelt kérdés

2 év alatt 20 kg fölösleg jött rám és nem sikerült leadnom. Ezelőtt 57 kg voltam most 77 vagyok. 163 cm. 21L.

Bárkinek bármilyen módszer jött be hallgatom, kipróbálom. Motiváljatok kérlek mert nem érzem jól magam,kicsik a régi kedvenc ruháim, nem szeretek tükörbe nézni, elrontottam mindent.



2021. jan. 29. 01:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, és látod milyen jó, hogy megfogadtad a sok jó tanácsot, amit itt is kaptál. Így tartós lesz, már több mint félúton jársz, biztos hogy szuper érzés, jól érzed magad a bőröndben, van energiád. Hajrá, csak így tovább.
2021. dec. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Sokkal jobban érzem magam a bőrömben :) és mindenki aki rég látott mondja, hogy látszik a 11 kg hiánya
2021. dec. 14. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!