Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák leadni 20 kg 4...

Hogyan tudnák leadni 20 kg 4 hónap alatt?

Figyelt kérdés

2 év alatt 20 kg fölösleg jött rám és nem sikerült leadnom. Ezelőtt 57 kg voltam most 77 vagyok. 163 cm. 21L.

Bárkinek bármilyen módszer jött be hallgatom, kipróbálom. Motiváljatok kérlek mert nem érzem jól magam,kicsik a régi kedvenc ruháim, nem szeretek tükörbe nézni, elrontottam mindent.



2021. jan. 29. 01:12
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem baj ha 6 hónap is, csak menjen le. Egy hete dietazok es 1 kg ment le csak de nem edzettem. Most ez a következő célkitűzés.
2021. jan. 29. 12:05
 12/22 anonim ***** válasza:
1500kcal-os keret+kis mozgás.
2021. jan. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok,most olvasom a csak 1kg-t. Az nem csak 1,hanem már 1:) Egy hét alatt 1kg tökéletes,az 4kg egy hónapban,már miért lenne az csak?
2021. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Zsabra01 válasza:
56%
a magasságod alapján, ha egészséges akarsz lenni, csak 14 kilót kell leadnod! Nem kell mást csinálnod mint napi 5 étkezés helyett, csak 2-3 szori étkezésre váltani ebből egy legyen leves! És aktívan sportolni! Egy 163 centi magas lánynak kell lennie 63-65 kilónak, az a testsúly az ami a legmegfelelőbb. akkor nem leszel vékony, hanem jó testalkatú leszel, ám a dagadtól a 77 kilóddal is mesze álsz ezt azért megsúgom! Mitöbb a férfiak szerintem jobb szemmel tekintenek, egy lányra, ha nem vékonyak, hanem kicsit sportosabb de átlagos súlyúak! Ha ennyire érdekel a tested, nem tesz nehezedre sportolni és figyelni az étkezési rendedre! Ja igen, a napi 3 szoros étkezés nem azt jelenti, hogy a plusz étkezést áthúzod abba a 3 ba, mert azzal, nem lesz kalória deficited! Ez csak egy tipp volt! Áh még valami, vannak olyan emberek akiknek, van egy kis gondjuk az éhség érzékelésével! Javaslom figyelj mennyit eszel egy étkezésnél, mert sokszor megesik a szervezet többet kér mint kellene! ezt azért próbáld érzékelni. nnem örjöngőség. De nálam régen ez olyan kritikus volt, hogy egyszeri étkezésemben egyedül többszörösét ettem mint mások. példának mondom, reggelire 5 tojásból rántotta 4 bacon szalonnával és negyed kiló kenyérrel, nem éppen mondható átlagosnak, még egy fiúnál sem. azóta elég a 2 tojás 1 szalonna 1 kenyér! sok sikert!
2021. ápr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. ápr. 12. 10:39
 16/22 anonim ***** válasza:
Hogy haladsz, kedves kérdező?:)
2021. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Eddig 4 kilótól szabadultam meg. 👍 Lassan de biztosan.
2021. ápr. 16. 19:39
 18/22 A kérdező kommentje:
5 kg
2021. ápr. 21. 08:21
 19/22 Zsabra01 válasza:
Javasolnám, youtube Háromharmad videós kalória deficitről szóló videóit! Mert ha sújt szedsz fel több mint valószínű több kalóriát fogyasztasz, mint amennyit elhasználsz, és így elég gyorsan lehet plusz sújt felszedni. Elég jó étkezési tippeket mond, és elég sokat köszönhetek neki, relatív csodát ne várj! 20 kilót 4 hónap alatt nem fogsz leadni! De egy év alatt felét talán igen! Lényegében útmutatást ad ahoz, hogy hogyan diétázz helyesen! Én ezt nem tudom úgy elmagyarázni, mint egy olyan személy, akinek ez a dolga!
2021. dec. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása óta lefogytam 66 kilóra :) szóval sikerült leadnom 11 kilót azzal hogy elhagytam a nassolni valókat és tornáztam :)
2021. dec. 14. 09:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!