Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen futópadot ajánlotok,...

Milyen futópadot ajánlotok, ha nem merek kimenni futni ?

Figyelt kérdés

Vagy valami mód, hogy rávegyem magam, hogy legalább a szántóföldre, ahol senki sem jár, kimerjek menni futni?

Régen szép alakom volt, de mióta végeztem a sulival és otthonról dolgozom ülőmunkát 2 éve, eléggé elhanyagoltam az edzést és lefogytam izomból, mellé hájas lettem, és így most olyan plöttyedt lettem, lóg meg rezeg mindenem, ahol futnék. Ahhoz képest nagyon csúnya vagyok és félek, hogy megszólnak vagy egyáltalán mit gondolnak, ha meglátnak. Plusz eléggé bezárkóztam, mert sokáig nem nagyon mentem ki.


2021. jan. 29. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Hagyd abba a kifogások gyártását és kezdj el egy edzés programot! Igenis emeld fel a hátsód és menj ki futni!!
2021. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Bocsi, a futópadról nincs tapasztalatom, de ha laza ruházatban mennél ki futni, nem fog látszani, mi rezeg meg lóg, és amúgy sem hiszem, hogy bárki is megszólna. De van, hogy tényleg jobb bent futni/edzeni (pl. városi füstös levegő, elhagyott/veszélyes környék, tanyavilág kóbor kutyákkal). Én csak olyan helyen futnék, ahol viszonylag jó a levegő, megfelelő az út, és inkább legyen ott pár ember, mint hogy senki se lásson, ha véletlenül valami bajba kerülök.
2021. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én konditermi profi futópadokhoz vagyok szokva, azok persze nagyon jók...most vettem otthonra egy xiaomi king Smith r1-et, és eddig bevált.

[link]

2021. jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

81 kiló vagyok és kint futok a szabadban. Soha senki nem szólt meg. Edzőterembe is járok (jártam a kovid előtt), de soha nem nézett rám csúnyán senki. Emiatt ne vegyél futópadot, mert úgysem helyettesíti a kinti futást.

Most mondanám hogy menj ki sötétedés után, de ha szántóföldön tudsz csak futni az nem biztonságos, gondolom nincsen kivilágítva. Egyszerűen úgy tudod rávenni magad hogy veszel egy nagy levegőt és mész. Utána viszont nagyon királynak fogod érezni magad, és azért az érzésért megéri.

2021. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Teljesen egyetértek négyessel, senki nem fog megszólni, még legalább gyakorolod, hogy ne foglalkozz másokkal.

Viszont inkább intenzív 40 perc-60 perces sétákkal kezdd, az ízületek is meg az izmok, meg a kardiovaszkuláris rendszer is hagy szökjön ismét a terheléshez. Aztán pár hét utàn futhatsz.

2021. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem olyan túl nagy a súlyom, 165/60.

Sétálni szoktam kimenni, bár nem sokat, heti 3x boltba, oda-vissza összesen 1 óra séta.

2021. jan. 29. 20:21
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Akkor meg húzzál már ki kocogni ne itt nyígjál. :D Nem vagy dagadt.
2021. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De csúnya vagyok.

Jó, kimegyek.

Viszek zenét, fülhallgatót.

És melegítőben leszek.

És baseball sapkában.

😀😀

2021. jan. 30. 10:14
 9/9 GymDoctor válasza:

Szia! Szerintem mindenképp nézz szét a gym doctor oldalán. Náluk fitnesz gépek és kellékek színes választékát fogod találni. Én a múlt hónapban vettem Tőlük egy kiváló minőségű Life Fitness futópadot és nekem nagyon bevált, amit nagyon jó áron sikerült beszerezni és mellette több fitnesz kiegészítőt is vettem, mint például gumiszalagokat és egy masszázshengert is. Lehet, hogy picit nagyobb költségbe kerülne venned Tőlük egy futópadot, de 1 év múlva kb ugyanannyiért fogod tudni eladni.

Illetve, a szervizelésben és a karbantartásban is számíthatsz rájuk, ha véletlen valami hiba kerül a gépezetbe.

2021. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!