Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egyszerre...

Hogyan tudnék egyszerre hasról fogyni és izomsítani? Illetve a tökmag bármilyen módszerrel el tudnám tüntetni?

Figyelt kérdés
Igazából a pocakom nagy egy kicsit, eddig is edzettem, de kicsit drasztikusabbra akarom venni az egészet. Esetleg bárkinek van bármi ötlete, hogy milyen módszerrel lehet gyorsan fogyni és izpmsítani hasra?

#fogyás #has #toka #Izomosítás
2021. jan. 31. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen tökmag? Az miben segít?
2021. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Ja. A kajára kell figyelni, meg kardió. Az jó a zsírból fogyásra. Illetve erősíteni is kell edzésekkel, az meg az izmok miatt. Kb. Vagyis: nem kell cukor, meg fehérliszt. Egyél sok zöldséget, húst és fehérje-dús ételeket. Edzél kb fél órát, utána menj el kocogni. Eddigi állóképességedhez mérten heti 3 minimum. De ha nem megterhelő, akkor 4-5.
2021. jan. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A tökmag eltüntetésének leggyorsabb és leghatékonyabb módja, ha kidobod a kukába.

#1 a kulcsszavak alapján amúgy a tokára gondolhatott a Kérdező.

2021. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden ember hasa kockás, így néz ki az izom. Ha nincs rajta zsír, akkor látszódni is fog. Szóval a testzsírszázalék csökkentése a megoldás.
2021. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, napi 40 perceket edzek november óta, de nem nagyon láttam semmi változást ezért akarok drasztikusabban próbálkozni edzés terén. Az étrendenet már átalakítóval, az összes cukros dolgot próbálom szelektálni, próbálok több fehérjét bevinni. A tökmag, az toka akart lenni, csak nem láttam, hogy az autocorrect kijavította.
2021. jan. 31. 22:49
 6/7 anonim válasza:
Szia! Ha érdekel fogyás akkor írj rám és segítek neked! Nekem 5 hónap alatt 16,5 kg-tól sikerült megszabadulnom.
2021. febr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6-os: engem érdekelne
2021. febr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!