Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel képesek az...

Milyen módszerrel képesek az emberek 1 hónap alatt 7-10 kilót is fogyni?

Figyelt kérdés
Én egy hónap alatt kemény diétával és mozgással 2 kilót fogytam (nagyobb feleslegből) de ezek az emberek mit csinálnak, hogy 10 kilót leadnak? Nem esznek semmit?

2021. jan. 25. 20:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Koplalnak, agyonhajszolják magukat "testmozgás" címszó alatt, és fogyasztószereket szednek, ami szétcseszi a szervezetüket.
2021. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
És/vagy hazudnak a súlyukról.
2021. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Nem mindegy hogy mennyi a felesleg. lehet 50kg de lehet 15g is. Szerintem a sport, minimalizálni a cukormentes ételeket, este 7 után nem enni, vannak táplálék kiegészítők is amik segítenek. De akin nagyobb a felesleg az 1-2 hónapig minimálisat fogy és utána kezd el látványosan fogyni.
2021. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Én 1,5 hónap alatt 10kg-ot fogytam futással, minden második nap kb. 5km. Elkezdtem zöldségleveket gyártani plusz jó minőségű multivitamin.
2021. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Léböjttel simán!
2021. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Uhh, hát ennyit leginkább hasmenéssel lehet...de az már nem egészséges.
2021. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Mekkora a súlytöbblet? Amúgy nem éri meg és nem tartós.
2021. jan. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem akarok semmibe belekezdeni, így is szigorú megvonásokat tartok és futok, ettől többet nem tehetek, csak tényleg érdekel hogy mégis mások hogy csinálják. Köszönöm a válaszokat, ha valakinek van ebben saját tapasztalata írjon még mit csinált :)
2021. jan. 26. 01:04
 9/19 anonim válasza:
76%

Nem túl nagy feleslegből fogytam 1,5 hónap alatt 10 kilót napi 1 órás taposógépezéssel, kemény koplalással. Számolgattam a kalóriákat, napi 1200-at ettem max. Majd ezt 1 éven keresztül csináltam szinte minden nap.

Annyira nem érte meg, mert kihullott a fél hajam, és mindenféle betegségek előjöttek a vitaminhiánytól.

A legrosszabb, hogy belekerültem egy bűntudat-csapdába.. ha nem teljesítettem valmelyik nap az 1 óra edzés és max 1200 kalóriás kajálást, mert mondjuk rosszul voltam és nem bírtam kikelni az ágyból, elviselhetetlen bűntudat gyötört. Plusz még önképzavarom is lett.. hiába volt már szinte tökéletes alakom, még mindig daginak, formátlannak láttam magam.

Aztán 1 év után győztek a betegségek és abbahagytam az önsanyargatást és a testem széthajtását.

Vissza is csúsztak szép lassan a kilók.

Most próbálom normális módon visszaszerezni az akkori formám legalább "felét".

2021. jan. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

Heti 1-1.5kg a normális, 7-10 kg az már sok havonta, nem egészséges.


Kezdd el számolni a kalóriát, egyél kisebb adagokat. A réginek a felét/harmadát.


Kell a mozgás is, de könnyebb a kalóriát nem megenni, mint lemozogni.


Sok sali, husi, semennyi cukor, semennyi fehér liszt.


A kövér emberek a normális napi adagnak simán megeszik a háromszorosát-négyszeresét, természetes, hogy a féladag koplalásnak tűnik elsőre, de nem az, hozzá kell szokni.

2021. jan. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!