Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez lassú/gyors/normális...

Ez lassú/gyors/normális fogyás? Így marad? Meg fog állni, vagy begyorsul, belassul?

Figyelt kérdés

Sajnos szülés után nagyon meghíztam, és csak mostanában tudtam elkezdeni fogyózni.

Március elején 114 kiló voltam, most, augusztus közepén vagyok 102. A kérdésem az, hogy ez a tempó normális e, és meddig tartható.

Nekem nem volt olyan, hogy az elején sok ment le, aztán belassult, csigalassusággal kúsznak lefele a kilók egyenletesen.


Mozgási étkezési stb tanácsokat nem kérnék, mert megvan a diétám, tartani is tudom, a rendszeres mozgás is megvan, nem érzem úgy, hogy másra kéne áttérni.


2010. aug. 16. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is gratulálok a kitartásodhoz, mert az erdmény azt mutatja kitartó vagy a diétádban:) Ha szépen egyenletesen csúsznak lassan a kilók az nagyon jó mert nagyobb az esélyed, hogy nem ugranak vissza. Szerintem ez így teljesen normális foghyásnak számít. Megkérdezhetem milyen fajta diétát csinálsz és mit mozogsz?

egy Örök fogyózó:)

2010. aug. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szió, koszi. nekem furcsa, hogy nincs "ugras", mindig azt olvasom, hogy eloszor sok megy le, aztan lassul, stb. nekem meg semmi ilyesmi, egyenletes.


a g*royal fele ABC etrendet kovetem, nap 2 uveg fel literes asvanyviz elfogyasztasaval. heti egyszer becsuszik mas is (pl nincs mozi pattogatott kukorica nelkul, vagy a kertesz salata ontet nelkul, vagy kis dinnye, stb. de szigoruan heti egyszer)


mozgasnak: gyaloglas napi 5 km, 5 km per órával :) + vibrációs tréning + szemezgetek a vizi aerobikkal :)


bőr: infraszauna. egyszer mar fogytam tobb mint 30 kilót, akkor is nagyon szep maradt a borom, szerintem a szauna miatt


+ pajzsmirigy problemam van, amit nem kezelnek :((

2010. aug. 16. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:

szintén zenész:) ami a pajzsmirigy problémát illeti.

Igen sokan mondják azt a bizonyos "ugrást" de akkor az csak a víz ami lehuppan te valószínűleg zsírból fogysz az pedig nem ugrik:) Én is fogytam már ilyen "ugrálósan" a duplája vissza is jött.

Szóval kitartás lassan de biztosan haladsz a cél felé.

2010. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

amikor eloszor fogytam sokat, kaptam gyogyszert, dupla sebesseggel ment le, most ezert is erzem lasssunaak (meg akkor volt ilyen, hogy eloszor sok ment le).

viszont most amit gyogyszert kaptam rosszul voltam tole, es a doki mondta, hogy ne szedjem inkabb (pici baba mellett figyelnem kell, nem lehetek rosszul). viszont igy piszok nehez.

2010. aug. 17. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!