Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 1 kg fogyás jó vagy...

Heti 1 kg fogyás jó vagy rossz? A Jo-jo elkerülésére törekszem, de sokhelyről azt hallom hogy a normális az a 2 hetente 5 kg.

Figyelt kérdés
Nekem is 5 kg feleslegem van, de nem akarom túl gyorsan elveszteni, nehogy viszotn lássam a kétszeresét. Szerintetek kevés az Első hetem után egy kiló minusz?
2009. nov. 28. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Heti 21/2 kg az egyszerűen viharos fogyás, de egy része csak víz. Szakembertől ilyenre biztatást biztos, hogy nem hallottál. Az egész biztos visszajön. Még a heti 1 kg sem túl lassú, 5 kg feleslegre nyugodtan hagyhatsz több időt, csak szép komótosan, az kevésbé viseli meg a szervezetet és kevésbé jön vissza.
2009. nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
1kg/hét a normális és nem attól fog visszahízni, hogy milyen gyorsan fogytál le, hanem hogy elkezded-e megint ugyanazt a szart enni amitől meghíztál már egyszer. Ez miért nem nyilvánvaló?
2009. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2! Ez nem ilyen egyszerű, mert ha hirtelen megvonja magától a tápanyagot, akkor a szervezet jobban fogja hasznosítani a kevesebb energiabevitelt is, amikor majd leáll a fogyókúrával, mert "megijed" az éheztető üzemmódtól. Ezért nem szabad gyorsan fogyni.
2009. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
1-1,5 kg/hét a tökéletes. Ha ennél gyorsabban fogysz, lötyögni fog a bőröd, és a zsírból felszabaduló toxinok megterhelik a májad. Jó úton jársz, gratulálok!
2009. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én e hónap 5-én kezdtem el fogyózni, és már 23 nap alatt lement kb. 2 kiló. Csak annyit teszek érte hogy reggel a zsíros szalonna helyett joghurtot és gyümölcsöt eszek.Sajna az ebédre nincs időm, tehát kb. 1 alma , vagy pirítós barna kenyérből egy picike sajtal.Délután valami gyümölcs vagy párolt zöldség, és nálunk 5-kor van a vacsora"főtt étel" amikor pedig bármit ehetek de csak 1/2 6-ig, de persze módjával és utána természetesen semmit. Emellett napi 2 vagy 3 liter ásványvíz a rengeteg cukros üdítő helyett, és elmondhatom hogy egyáltalán nem éhezem.Ha valaki tud tanácsot adni, hogy jól csinálom-e azt nagyon megköszönöm.
2009. nov. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!