Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » En egy 15 eves fiu vagyok es...

En egy 15 eves fiu vagyok es 78 kilos vagyok hogyan tudnek lefogyni edzessel, milyen edzeseket kene vegeznem hogy lefogyjak, hasizmot naponta mennyit csinalja, hogy egy-ket het alatt lefogyjak?

Figyelt kérdés

2016. jún. 3. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Az edzés maximum erősít, izmosít (persze nagyon lassan) s egy picike kalóriát éget.

Az étrendtől fogysz le s nem hamar azt sem.


Nem mindegy, hogy 150 vagy 180 centis vagy...

Ha 1-2 kiló felesleged van, akkor fogyhatsz le 1-2 hét alatt.

2016. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Próbálj egészségesebben étkezni, kerüld a túl zsíros ételeket, cukrot.

És mozogj minél többet, többfélét.

2016. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
180 cm vagyok kb
2016. jún. 5. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez esetben sem tudható, mennyi a felesleged, bár 15 évesen bizonyára nem vagy nagyon izmos.

De ez mindegy is, az étrenden múlik és heti 1 kiló még reális... Sokféle szálkásító étrend van, válassz valami szimpatikusat, valami aerob mozgással, némi kardió is mehet. De a teljes testes erősítés sem lenne rossz ötlet, csak annak 1-2 hónap alatt sem lesz látszatja :)

2016. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!