Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzéssel sikerült...

Milyen edzéssel sikerült fogynod? Mennyit edzel "belőle" egy nap? Futással mennyit lehet fogyni? Hány naponta kell futni és mennyit?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 00:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó: Azta, neked aztán nincs életed :D De hogy mindenkit elhordj, ahhoz van eszed. Mennyi frusztált marha jár erre az oldalra.
2021. febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
79%

Egészségesen táplálkozz és mértékkel,hatásosan mozogj.

Én ugrókötelezek, futok, trambulinozok. Mindegyik segít a formálásba, fogyni is tudsz vele, ha kicsit odafigyelsz az evésre.

2021. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
Én eszek mindent, 1500 a kalóriakeretem és heti ötször járok futni, alkalmanként 5 kilómétert. Másfél hónapja csinálom, látszik a változás.
2021. febr. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
17%
Tizenhárom! Na ez egészségtelen.
2021. febr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Miért egészségtelen?
2021. febr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36%

15 mert 1500 kalóroia rendkívül kevés, és napi 5 kilóméter futás rengeteg vitamint, tápanyagot vesz ki belőled. Legalább 400 kalóriát elégetsz vele, tehát marad 1100 kalóriája kb a szervezetednek. Magyarán éhezel, amit lehet észre sem veszel, mert rengeteget iszol...


Én a helyedben beiktatnék még heti 3szor valamiféle edzést és ennék 2000 kalóriát. Ugyan úgy fogyni fogsz, garantálom.

2021. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Amit leirtal az mar majdnem versenydieta. (jo az megszigorubb meg sokkal tobb edzessel jar) De nem csoda h lepontoznak. Ennyit nem akarnak beletenni az emberek meg legtobbnek nincs ilyen celja... csak egy atlagos testalkatot akarnak. Max kicsit sportosat. Nekik olyan valasz kell ami tetszik nekik es nem annyira nehez.
2021. febr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Valaki? :/
2021. márc. 12. 22:09
 19/20 anonim ***** válasza:

Edzésből kardióval lehet fogyni, súlyokkal meg izmot építeni.


Kalória deficittel, meg kardióval lefogysz, de olyan tested lesz, mint egy teleśzart búvárruha-csak vékonyan.


[link]

[link]


Szóval egy kis kardióval kezdeni, aztán jöhetnek a súlyok.


Biciklizés, evezés akár gépen, akár irl jó tud lenni mint mozgás, pl tekerj ki az erdőbe, meg vissza. Ha nagyobb súlyról indulsz, ezeket ajánlom.


Plank, négyütemű fekvőtámasz, hegymászó, ugrókötél, húzóckodás pl azok a gyakorlatok, amik ha már edzett vagy, sokat tudnak dobni. Ha viszont nincs még rajtad izom, először személyesen találkozol a Sátánnal, aztán pár nap múlva nem tudsz felkelni az izomláztól.


Erőnlétre meg szerelhető súlyzót, kettlebellt, gumigyűrűt vegyél, és szép lassan építsd fel az erőnlétedet.

2021. márc. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

#19 "Kalória deficittel, meg kardióval lefogysz, de olyan tested lesz, mint egy teleśzart búvárruha-csak vékonyan."

?????? Nem értelek, egyentalán nem lett ilyen testem

2021. márc. 15. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!