Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nassolni való lehet fogyókúra...

Nassolni való lehet fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés

szisztok, olyan vagyok hogy ha ps4ezek vagy tvzek akkor szívesen nassolnék valamit,

van a nógrádi ropogós sós pálcika,

egy 45grammos csomagba van 184kcal, szoval belefér az 1500ba,

nasizhatok ebből 1-2 t naponta? nem lesz semmi bajom tőle ugye? gondolok itt arra hogy búzalisztből készül.


és vannak ilyen édesítőszeres nápolyik vagy parányok,

ha ezeket eszem persze mértékkel és kalória számlálással akkor nassolhatok belőlük néha?

ez ilyen urbán&urbán márkájú, édesítőszeres édességek,

ezekből ha belefér a napi keretembe akkor ehetem ezeket néha nass ként?



2021. febr. 16. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Ha belefér a kalóriakeretbe, akkor elméletileg eheted. Viszont a gyakorlatban nem ajánlom, mert ez olyan pótcselekvés, nem is az íze hiányzik, illetve éhes se vagy. Jobban jársz, ha fogsz egy-két répát, és uborkagyalun letolod. Egészségesebb, kevesebb benne a kalória, plusz ilyen pótcselekvésként ugyanúgy működik, mint a csipsz.
2021. febr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Eheted.

Csak ne felejts el egy kicsit mozogni.

Ha leteszed a kontrollert menj egyet sétálni.

Aztán annyira számolgatni sem kell.

Én is nasizgatok de mivel fizikai munkát kell végeznek leugrálom...

2021. febr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
minden nap tornázok napi 40percet délelőtt és délután, nem sokat szoktam játszani, de olyankor szoktam valamit nassolni, akkor majd eszem mértékkel :)
2021. febr. 16. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!