Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni? Napi...

Rsturbo1981 kérdése:

Hogyan tudnék fogyni? Napi étrendem ,reggeli 2 vajas zsemle valamilyen felvágottal kb 5dkg-nyi ,tizórai semmi,ebéd semmi,uzsonna semmi,vacsora általában legkésőbb 18-órakor szoktam,akkor kb 4deci leves és egy tányér második normál adag,többi lent...

Figyelt kérdés
annyi kb ,mint a menzán szokott lenni, ha utána nassolok ,akkor általában sós mogyorót 100g szoktam megenni,de nem minden nap,folyadék bevitel reggel 2kávé, napközbe,ha meleg van,akkor 6db 0.33l colát meg kb 1l víz ,ha hidegebb van beérem 2 colával is egész nap,néha gyümölcs,csoki,fagyi is befigyel az étrendbe.Erős fizikai munkát végzek (kertépítés) dohányzom ,alkoholt egyáltalán nem fogyasztok semmilyen formában rá se tudnának venni.A lényeg tavaly tavasszal kezdődött sunyi módon elkezdtek rakódni a kilók kb 20kg szedtem fel 1 év alatt, 2 számmal nagyobb nadrág kell,soha nem voltam vékony alkat kb 90kg 178cm ,de most ,csak jönnek felfele a kilók úgy ,hogy nem változott semmi,se az étkezésben, se a mozgásban .Azt leszögezném tudom ,hogy nem jól étkezem és több vizet kéne innom cukros üdítők helyett ,de így megy ,már 20 éve.

2021. febr. 20. 14:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Testtömege csökkentéséhez

0.5


kilogramm

hetente*


Kalória (kcal) 3651kcal

Szénhidrátok (55%) 2008kcal 502gramm

Fehérjék (15%) 547kcal 147gramm

Zsírok (30%) 1095kcal 121gramm


Ezt számolta ki nekem .Ebbe mi fér bele a két zsömlémen kívül,tudom el kellene osztanom nem estére hagyni 60%-át, de nem megoldható és nem is kívánom napközbe.


A colát biztos megszüntetem ,mert már unom a sima vizet meg utálom a szénsavast meg ,azért hagytam abba ,mert ihattam volna csapvizet is ,annyi bubi volt benne az utóbbi időkbe.

2021. febr. 20. 15:48
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Bubis víz jó, zöld tea, citromos víz, ubkorkás víz, epres víz, menta tea, csalán tea.


A zsemle a legolcsóbb, legkevésbé tápláló szénhidrát.

Cseréld le valami minőségibb kenyérfélére, gabonára.

Pl magos barna zsemle már jobb. Tegyél bele uborkát, hummuszt, salátát, paradicsomot, koviubit...


A felvágott helyett mondjuk főtt csirke?

2021. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha nem csapod/csapnád el az étvágyadat cukros kólával - ami most tervben is van nálad - , akkor igenis éhes leszel/lennél napközben. Egy szendvics sovány sonkával, sajttal és egy alma biztosan belefér
2021. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia, kb hány kalóriát eszel egy nap?
2021. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14.Szia,most számoltam ki,amennyire lehet hinni az oldalnak(Kalóriabázis)2534kcal ez a mai és ez a vége esetleg 1/2 L apenta megy mámor
2021. febr. 20. 19:07
 16/17 A kérdező kommentje:
tegnapi az majdnem 3000kcal, de megnéztem a holnapit is szerintem számolhatok minden napra 2500-3000 kcal között
2021. febr. 20. 19:20
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a kalória számít ám, hanem a makrók is.


Az emberi test nem csak random energia egységen működik, ha csipszből és fagylaltból viszed be azt az X ideális kalória mennyiséget, az még nem jelent nyert ügyet.


Szerintem nálad az a legnagyobb probléma, hogy nem kapod meg a megfelelő tápanyagokat, vitaminokat és valszeg fehérjét se, viszont túl sok a cukor a ch és a szódium ami nem csak hízlal de a vesédet, májadat is tönkreteheti.

2021. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!