Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek nagyjából jó ételek,...

Ezek nagyjából jó ételek, amiket fogyasztok?

Figyelt kérdés

Eléggé el vagyok hízva 140kg vagyok, ehhez 184 cm, 25 éves. Nagyjából egy hónapja fogtam bele diétába. Reggelire legfőképp tojást eszek (3 tojás) sütve hagymával, néha babbal, zöldséggel. (mindig más, uborka, retek, paprika, paradicsom). Ebédre munkában eszek, mindig valami "diétásat" szoktam rendelni. Csirkehús, párolt zöldségek, zöldségleves, néha főzelék. Vacsorára kefirt, sajtot, zöldséget. Nap közben, főleg délután pedig gyümölcsöt (narancs, alma, gréfuit)


Néha előfordul, hogy nassolok, aszaltgyümölcs, müzli nagyjából. Ritkán, ha nincs időm reggel kaját csinálni, akkor zabkása. Kenyeret szinte teljesen kiiktattam. Húst pedig ebédnél szoktam enni.


Sportolásként igazából szobabiciklizem, valamint gyalogolok heti háromszor kb 1 órát.


Van esetleg ezek között, amit máskorra kéne ütemeznem, kéne hanyagolnom, valami amit esetleg kéne beiktassak még? A sajttal vagyok úgy, hogy gondolom azt jobb lenne mellőzni, leginkább mozarellát szoktam enni és gomolya sajtot (ez mondjuk eléggé zsíros)


2021. febr. 24. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából igen, viszont jó lenne tudni a mennyiségeket. Meg érdemes lenne orvosi kivizsgálásra menned, mert a 140 kiló már beteges túlsúly.
2021. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
@TariÁdám
2021. febr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Nagyjából jó. Igazad van, a sajtot lehetne mellőzni, meg hasznos tud lenni, ha az olajat és a cukrot is kizárod. A zsírt jobb mogyoróval, dióval vagy lenmaggal bevinni.
2021. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez a túlsúly sok idő alatt jött fel. Rendszertelen, rossz étkezés, sport nélküliség, ülőmunka.

A cukrot is kerülöm, egyedül a kávéba rakok reggel egy kockacukrot, valahogy nem bírom édesítővel. Gondolom ez még nem tragédia. Édeset nem iszok. Olajat kevés olivát használok, bár gondolom ez sem a legjobb.

2021. febr. 24. 19:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Mennyiségre pedig próbálom a 2500kalóia környékét tartani. Saccolom igazából és felfele kerekítek.
2021. febr. 24. 19:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jók ezek az ételek.Nem kell gyors fogyásra keszülni, havi 2-3 kg a normális.A lenyeg hogy ne add fel.Jön a jó idő a sportot lehet emelni.Én utálok futni ezért kerékpározok plusz felülés.
2021. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!