Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobabicikli is ugyanúgy hatásos?

Szobabicikli is ugyanúgy hatásos?

Figyelt kérdés
Most költözök fel pestre, és diétázom folyamatosan, futás nem megy, ezért biciklizésre gondoltam. Viszont félek a pesti közlekedéstől, ezért érdekelne, hogy a szobabicikli is van-e olyan hatásos?
2010. aug. 17. 19:22
1 2
 11/14 anonim válasza:
azért 1 óra biciklizéssel többet égetsz el.. fél óra alatt elégetsz 380 kcal-t, de ez testsúlytól is függ
2010. aug. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
08:07 vagyok, az lemaradt h szerintem az is hatásos
2010. aug. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha kényelmesen csinálod, akkor természetesen nem hatásos. Nem csak eltekerészni kell rajta, hanem intenzíven izzadva hajtani, akkor jó.
2010. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Liz* válasza:
Egyetértek az előttem lévő válaszolóval! Ha mindent beleadsz, akkor sikereket érhetsz el vele! De szerintem egy kis melléktorna sem ártana a felső test alaposabb edzésének! (Én biciklizés közben zenét szoktam hallgatni így nem unom meg, több órát is elvagyok így!) :)
2010. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!