Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó irányban...

Szerintetek jó irányban haladok a fogyásommal?20 kg-t szeretnék leadni 6 hónap alatt.

Figyelt kérdés

12 napja kezdtem el életmódot váltani.-20kg a cél. 76-ról kezdtem , nem tudom hogy most hány kg vagyok mivel nincs otthon mérlegünk:(

Azt tudom hogy 99cm volt a csípőméretem és 5 cm-t ment lejjebb.

Mielőtt elkezdtem mindent ettem (csoki, chips stb.)

Most már napi 2-3 szor eszek. Reggel csümölcsöt általában 2db narancsot és a nap többi részében 1-2szer salátát csirkemellel.Minden nap edzek 1 órát.5 után nem eszek.Szerintetek ezzel a módszerrel elérem a célom?A válaszokat előre is köszönöm.

16/l



#edzés #diéta #fogyás #cél #6 hónap alatt
2021. febr. 25. 13:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is gratulálok az elhatározásodhoz. Kérlek ne egyél ilyen keveset, még itt az idő, hogy kellemes, tartható kalória deficitet létrehozz és ne menjen le a szinteltartó kalóriád túl alacsonyra. Saját tapasztalatból mondom, 1000 kalóriát ettem közel egy évig és nem bírtam tovább, terészetesen tök nól néztem ki. Aztán közbejött az élet élet, a mozgás és a kajálás felborult, 7 kg-t híztam. Aztán napi 1600 kalóriával egy másik megközelítésből nézve az egész fogyást leadtam azt a 7-et, de ez főként zsír volt és sokkal szálkásabb lettem, természetesen edzettem is mellette. Tudom a te utad nehezebb lesz, de nem add fel, törtekedj az egészséges ételekre, melyek tápanyagban gazdagok és jól laksz, tudod néha belefér egy kis nem túl egészséges kaja, ami a lelkednek tesz jót. Ha nem golyózol be tőle én ajánlanám 2-3 hétig a marószámolást, hogy kitapasztald mennyit és mit érdemes enned.


Sok sikert!

2021. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#11-es: ismerős a helyzet, én is 1 évig bírtam, én 200-800 kalóriát ettem egy nap, rettentő kevés, tudom😔

9kg-ot adtam le ennyivel 1 év alatt, most január vége felétől elkezdtem többet enni, volt hogy 2 hétig napi 2000kcal-t, azóta visszajött 7kg😔 nagyon el vagyok keseredve, most próbálok napi max 1200-1500kcal-t enni, de még mindig hizok, neked mikortól kezdett el újra lefele menni a súlyod? Mennyi idő alatt sikerült leadnod azt a 7kg-ot? Miket ettél és miket edzettél, és mennyit?

2021. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

válasz: 12


Amikor a zűrös időszakom kb. 3 hónapig volt 2000 kcal ettem én is kb, de ez túl nagy váltás volt az 1000-hez képest. Én az 1000 kalóriás időszakom alatt tudtam, hogy ez egészségtelen és borzalmas de ez lett a szintentartóm és már nem tudtam mit tenni. Aztán meg már meg nyilván feljebb ment a szintentartóm és gondoltam kipróbálom, hogy okosan csökkentem , természetesen makrókat is számoltam. Nekem 2-3 hét alatt indult be a tényleges fogyás a 7kg-t 6 hónap alatt adtam le, így azért sok izmot sikerült megtartanom.


Szóval, az étkezésem 45% szénhidrát, 30% fehérje, 25% zsír makrókat tekintve

Szeretek főzni, szóba szívesen megcsináltam mindenféle a lightosabb verzióját a standard kajáknak, pl. húsleves, rakott brokkolit barnarizzsel, bolonyai tk tésztával és darált csirkemellből, vöröhsbab brownie, csicseriborsóliszted palacsinta, stb... ha érdekel bármi recept (írj nyugodtan)

és néha beillesztettem a makrókba valami nem túl diétásat is


edzésnek hitt edzéseket csináltam pl Christine Salus YouTube csatornájáról és Pamela Reiftól is csináltam videókat, ha nem volt kedvem, akkor Dancs workout volt a menü.


Remélem tudtam valamit segíteni :)

2021. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sokat segítettél köszönöm, a rakott brokkoli receptjét elkérném ha lehet☺️
2021. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!