Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó úton haladok?

Jó úton haladok?

Figyelt kérdés

Egész életemben nagyon vékony voltam, 50 pár kiló, viszont most egy év alatt elértem a 68 kg-ot. Sajnos megterhel, hamar elfáradom, rosszul nezek ki, nem érzem magam jól. Soha életemben nem fogyókúráztam, diétáztam. Nagyon nehez, mert nem értek hozzá. Egy hete kezdtem el a diétát. nem ettem szénhidrátot. Csak husi, zöldség, gyümölcs, tejtermékek, magvak. És ezt mind mértékkel.

Minden nap 1 órát sétálok, reggelente csinálok 20 perc zumbát, este lépcsőzöm 10 percet.

168 centi vagyok. Egy hét alatt eljutottam 67 kg-ra. Tehát lement 1 kiló.

Nem tudom hogy jól csinálom e - jó úton haladok e. Kevés az egy kiló, valamin változtatnom kell?

Mindenhol azt olvastam h az első hetekben ennél több kellene h lemenjen.


2021. febr. 26. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"nem ettem szénhidrátot"

Ez lehetetlen, mert mindenben van szénhidrát. Max csökkentetted a szénhidrát beviteled.



"Csak husi, zöldség, gyümölcs, tejtermékek, magvak"

Csak ezeket etted egész héten? Semmi más?

Hány kalóriát ettél/eszel naponta?


"Kevés az egy kiló"

Nem kevés, teljesen jó az, az elején persze hogy gyorsabban megy le rólad, ne lepődj meg ha később sokkal lassabban fog.

Egyébként hány éves vagy?


Ha válaszolsz a kérdéseimre nagyon szívesen segítek a továbbiakban, 2 éve diétázom, 1-2 tippet biztos tudok adni

2021. febr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Legy turelmes, feljonni sem ket het alatt jott fel rad, az,hogy lemenjen, a borod szepen tudja kovetni,stb az is idoigenyes, a mozgast ugyes vagy, hogy beepitetted a mindennapokba, tarts ki!:)
2021. febr. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Elnézést. Igen rosszul fogalmaztam. Csökkentettek a szénhidrát bevitelt

Nem ettem ezeken kívül mást. Kb 1000-1100 kcal körül mozog a napi bevitelem. Ezt úgy értem h ebben már benne van a napi -kcal amit mozogtam Ezt órával szàmolom

2021. febr. 27. 07:25
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csinálod, bár én a helyedben egy ideig számolnám a makrókat is. 1 hét nem sok idő, hosszabb távon derül ki, mennyire tartható és hatékony a diétád, hogy érzed magad tőle. Figyeld a tested jelzéseit, és mérd a centiket is, ne csak a kilókat.
2021. febr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell lecsökkenti a szénhidrátot, hiszen az adja az energiát. Csupán nem fehér kenyérből meg pizzából kell bevinni. Sok teljeskiörlésű gabona, barna rizs kell. Emelett a cukrot, valamint az olajat kell kiiktatni, hiszen mindkettő teljesen felesleges, üres kalória.
2021. febr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
22
2021. febr. 28. 20:38
 8/16 anonim ***** válasza:
Hallod miket szoktál enni egy nap battya?
2021. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezt kitől kérdezed 8-as?
2021. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A 6osnak irtam
2021. márc. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!