Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó úton haladok,...

Szerintetek jó úton haladok, min változtassak?

Figyelt kérdés
A nyáron 9kg-ot fogytam 87kg-ról 78kg-ra,a testzsírszázalék 27%-ról 21%-ra lement, viszont mivel nyáron fizikai munkát végeztem, ezért mellette nem nagyon sportoltam, viszont mivel kezdődik az egyetem, így kevesebbet fogok dolgozni, és szeretném mellette elkezdeni az edzést és némi izmot felszedni magamra. Ami a táplálkozást illeti, kalóriát nem számoltam, és különösebb étrendem sincsen, viszont mindenféle édességről,rágcsáról, cukros üdítőről lemondtam és próbálok egészségesebben étkezni.20/f
2018. aug. 30. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy konditerem jót tenne, meg a kalória számlálást is elkezdeném a helyedben a makrók számolásával együtt.


de jó úton haladsz.

2018. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Indulásnak jó, de ha biztos eredményt akarsz, akkor tervek kellenek. Először ne izmot akarj, hanem folytasd a fogyást! Ehhez keress (vagy készíts) megfelelő étrendet. Fehérjéből 120 grammot javaslok naponta, a kalóriabevitel 1500 legyen! Végezz hetente három teljes testes erőedzést! Ha sikerült levinni a testzsírszázalékot legalább 15-ig, akkor jöhet a tömegelés.
2018. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! :)
2018. aug. 30. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!