Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen egyszerűbb praktikáitok...

Milyen egyszerűbb praktikáitok vannak, hogy ellen tudjatok állni az édességeknek, illetve egyéb szénhidrátbombáknak?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Egyszerű, otthon nem tartok, ahhoz meg túl lusta vagyok, hogy elmenjek érte a boltba, ha megkívánom :-)
2021. márc. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
nincs otthon édesség, ha ajándékba kapok, azt gyorsan szétosztom és csak egy falatot eszem belőle.
2021. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Viszek be egészséges cukrot, pl protein shake, fagyasztott gyümölcs, zabkása, smoothie, friss gyümölcs, proteines palacsinta, 75%os csoki.


A szigorú megvonás nem fenntartható, inkább eszek kiegyensúlyozottan de tartósan.

2021. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell "ellenállni", csak egy-két darabnál nem enni egyszerre többet. Ha néha eszel ilyeneket, akkor nem leszel annyira kiéhezve rá, hogy ha meglátod, akkor kilószámra kelljen magadba tömni
2021. márc. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Meg sem veszem.
2021. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem tiltom el tőle teljesen magamat, így heti egy alkalomnál többször meg sem kívánom. Akkor eszek pár falat csokit, most már ennyi bőven elég nekem. Ha tudnám, hogy nem ehetem soha, csak azon járna az eszem.
2021. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Készíthetsz magadnak low carb és kalóriaszegény édességeket, ha van rá időd/kedved/kereted. (Ha érdekel valami recept írj nyugodtan)

2021. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Nekem a datolya. Óriási a cukortartalma. Régen rengeteg cukrot ettem, coskit, sütit, tényleg mindent. Az elején rászoktam a datolyára (a kalifában van hozzáadott cukor, vigyázat) és abból megettem egy, max 2 darabot. Csillapította az édességvágyat, habár nagyrészt cukor, de gyümölcscukor és ha megállsz 2 darabnál, kalóriatartalma is alig. Néha elfőfordul hogy ilyenkor még jobban kívánom az édeset, olyankot ittam rá egy pohár vizet, hogy elvigye a szájízemből.

A szénhidrátokkal nem feltétlen van baj, csak a gyorsan felszívódó, nem összetett szénhidrátokkal. És ha minden tékezéshez eszel összetett cht (bulgur, quinoa és társai,zöldségek, tlejes kiőrlésű kenyér vagy tortilla, zab) akkor csökkeni fog a vágyakozásod.


Nekem a nagyon dées számat az is elcsendesíti ha cukormentesen , édesítőszerrel, telejs kiőrlésű lisztből vagy zabból sütök valami sütit (kevés zsíadékkal, mert a zsíadékok kalóriabombák). Pl egy adag banánpalacisntát. és ezek mivel teljes kiőrlésűek, jól is laksz tőle és lehet étkezés helyett enni. Tehát pl a reggeli nem egy adag szendvics és coski, hanem csak a tk palacisnta. És így nem hozzáadódik a kalória, hanem kiváltja. Másfél éve vagyok egészséges életmód hívő és azóta is sütök magamnak pl a kedvenc zabos-túrós-citromos sütimből. megehetek 4 szelet sütit, lassú benne a ch, és téylegesen jóllakok tőle.

2021. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!