Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem kellett volna ennyit ugye? :/

Nem kellett volna ennyit ugye? :/

Figyelt kérdés

Reggelire: ettem 3 szelet puffasztott rizst.

Ebédre: rántott cukkinit (de csak kukorica lisztbe forgatva)kb 4 kisebb darabot s mellé kis rizst.

Uzsonnára: szőlőt ettem, de azt e okat

Vacorára: dexi extrudált kenyér kb 5-6 szeletet, tettem rá párizit(nem nagyon szeretem csak úgy magában enni :/ )

Kb 3-4 liter szénsavmente ásványvizet ittam meg, meg teát, de cukrot nem tettem bele.



Szerintetek ez sok volt ??? :/


2010. aug. 18. 14:09
 1/8 anonim válasza:
65%
hülye állat -.- kit érdekel mit zabáltál ma????????? te is (sztem) feltudod fogni azzal a paránnyi agyaddal (lehet nem) hogy az ember tudja magáról hogy mikor evett sokat!!!!!!!!!!!!! istenem ezt a sok hülyét
2010. aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Ez teljesen normális volt, ennél kevesebb már koplalás lenne, ne aggódj :)


Az első válaszolónak meg üzenem hogy rég 'találkoztam' ekkora paraszttal, aki ráadásul fogalmazni se tud..

2010. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ.Egy 5 évesenk (kb te is olyan szinten vagy) sok.De egy felnőttnek iszonyat kevés hacsak nem akarsz megdögleni.
2010. aug. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lyon válasza:
Ha ilyet meg ennyit kéne ennem, 2 nap azt halott vagyok.
2010. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sok volt. de aki zabál, az zabál, ez van.
2010. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eléggé unalmas amikor a kis tini lányok, írják hogy jajj sok volt? Talán van annyi eszed, meg ítélőképességed, hogy meg tudd ítélni saját magad is soknak számít e. Főleg ahhoz képest, hogy korábban mennyit ettél.
2010. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Műx@arok helyett egyél teljes kiőrlésű cuccokat, árban kb ugyanott vagy, és azokból nem is kell 4-5 szeleteket megenned, hogy jóllakasson. 3 pufi rizs neked reggeli? 1 hónapos kismacskám többet eszik csak reggel. Nem csoda, hogy este 5-6 műsz@rt betermeltél, gondolom, addigra már majd' kilyukadt a gyomrod. Reggel többet kellene enned, azt úgyis ledolgozod egész nap, este meg 1 kefír, azt jól van.
2010. aug. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem a reggeli, a vacsora meg az uzsonna egy étkezés lenne

extrudált kenyér::S:S fujj, ehetnél teljes kiőrlésűt inkább főleg reggelire jobban járnál

2010. aug. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!