Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a súlyom nem változott de...

Roadkill kérdése:

Ha a súlyom nem változott de a kinézettem igen,az fogyásnak nevezhető?Vagy minek?

Figyelt kérdés
Szép jó napot mindenkinek :) 22 éves fiú vagyok és bevallom kövérecske:) Kb 3 éve próbálok fogyni de sose sikerült igazán mindig volt valami,na de most ez nem is fontos :) kb fél éve vettem súlyokat és súlyzózok meg azért oda is figyelek hogy mit eszek és hogy mennyit,annyi a lényeg hogy súlyom nem igazán változott de a test alakom igen,vagyis lejebb ment a hasamból is meg kicsit mindenhonnan és jobban is lehet érezni az izmot is,ez fogyásnak lehet felfogni vagy ez jó hír?Rendesem étkezem és elég folyadékot is iszogatok :) Válaszotokat előre is köszönöm,további szép napot :)

2021. márc. 11. 11:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem fogod tudni sokáig fönntartani, hogy egyszerre fogyj és izmosodj is. Ez nem baj, csak azért írom, hogy ne keseredj el, ha ez a duplajó tendencia nem folytatódik, ez így természetes és normális. Csak kezdetben jellemző, hogy valaki fogyni és izmosodni is tud, amikor még edzetlen. De amíg kitart, addig örülhetsz neki. Talán egyénfüggő is, hogy kinek mennyire működik ez. Előbb-utóbb valószínűleg el fog kezdeni csökkenni a súlyod.
2021. márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ezt tudom persze,de na minden kis változásnak örülök én és köszönöm hogy felhívtad rá a figyelmemet hogy ez is lesz majd :D De nem baj majd mikor elérkezik ez akkor egy új fokozat kezdődik majd a diétaban és az edzésben :D
2021. márc. 11. 16:51
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják zsír- izom arány változásnak. Mikor a testsúly nem, de az arányok megváltoznak. Mivel a zsírnak nagyobb a térfogata, ezért ha az leapad, a helyére pedig felszedett izom miatt olyan mintha fogytál volna, ami testzsírszázalék tekintetében igaz is:) És végső soron az számít.
2021. márc. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Fogyás=zsírvesztés. Ha a súlyod nem változott de a kinézeted igen, az azt jelenti, hogy zsírt dobtál le, és izmot építettél. Ez pozitívum, mert az izomtömmeg növelése növeli az energiaigényedet, ezzel nő a kalóriadeficited, és gyorsítani fogja a fogyást.
2021. márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Óhhh köszönöm ezt a választ is,hasznos dolgok ezek :D
2021. márc. 12. 13:43
 16/16 anonim ***** válasza:
Minőségi zsírvesztésnek.
2021. márc. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!