Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért érzem hogy többet eszek?

Miért érzem hogy többet eszek?

Figyelt kérdés
3 hónapja fogyokurazok, le adtam 13 kilót... Ugyan annyit eszek mint a fogyokuram legelején mégis úgy érzem ez már nem teher és az az érzés van bennem hogy ugyan annyit eszek mint a fogyokuram előtt, viszont számolom a kalóriákat és semmivel sem eszek többet... Ez mitől van? 170\68 kg és folyamatosan fogyok!

2021. márc. 14. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akarsz még fogyni? Hány kalóriát eszel egy nap? És általában miket? Sportolsz valamit? Ha igen mit és mennyit?
2021. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen szeretnék még max 60 ig lemenni de a 64 kilóval és elegett lennék :) január óta 600 és 700 kcal között eszem amiből 70-80g a fehérjem 50 g alatt tartom a cht és a zsírbol is max 25got fogyasztók! Kislányom mellett nem megy a plusz edzés de napi 20.000 lépést megteszek általában! Viszont hozzá teszem már kezd kicsi testkep zavarom lenni, azt érzem hízok de a mérleg és a cm megnyugtat hogy nem! Rengeteget puffadok pár napja..
2021. márc. 14. 20:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 jól látom hogy 600-700 kalóriát eszel egy nap? Nem elirtad véletlenül és 1600-1700 kalóriát akartál írni? 😳
2021. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jól látod :) és képzeld nagyon jól tudok lakni :)
2021. márc. 14. 20:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó. Ez rettentő kevés, különböző betegségeid lehetnek. Hajhullás, vérzés elmaradása, ingerlékenység, stb. A drasztikus diéta miatt valószínűleg jelentős mennyiségű izmot is vesztesz. De te tudod...
2021. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De a kérdésemre még nem kaptam választ.. Izmot nem veszítettem szerencsére :)
2021. márc. 14. 21:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia #3mas vagyok, értem én hogy jól laksz most ennyi kalóriával és lehet hogy még néha ezt is soknak tartod..nem lehet hogy anorexiás vagy?

Figyelj és csak segíteni akarok hogy ne járj úgy ahogy én, ugyanennyi kalórián éltem 1 évig, sőt volt olyan hogy 200 kalórián éltem több hétig, és igen fogytam, rengeteget és nagyon gyorsan, több mint 10 kilót, én akkor 200 kalóriával is csurig laktam annyira össze szűkült a gyomrom, viszont nem volt erőm semmihez. A végén már nem tudtam felkelni az ágyból, a kezemet nem bírtam megemelni annyira nyenge voltam, nem beszéltem itthon sem senkivel mert nem volt erőm kinyitni a számat. Borzalmas időszak volt. Felvittem a napi 200 kalóriámat 1500-ra, ezáltal elkezdtem hízni, nagyon gyorsan! Heti 2kg jött fel folyamatosan! Sokkal többet híztam vissza, mint amennyit leadtam.

Kérlek tanulj a hibámból, rettenetes dolgot tettem akár meg is halhattam volna, nem értem hogy maradtam életben, de hálás vagyok hogy életben maradtam. Most 1500 kalóriával próbálok fogyni, tudom hogy ez is kevés, de sokkal egészségesebben fogyok így mint a napi 200-800 kalóriával.

2021. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért csökkent az éhségérzeted, mert kezdődő anorexiád van. Ez az oka annak, hogy félsz a hízástól, s ez a félelem hiteti el veled, hogy sokat eszel, miközben túl keveset. Az éhségérzet az agyban alakul ki, s nem csak a táplálékhiány befolyásolja.

Egyébként éhezésnél védekezik úgy a szervezet, hogy kiiktatja az éhségérzetet.

2021. márc. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

600 kalóriával elég jól el lehet lenni, persze 1-2 binge-et beiktatva.


Nekem 10 évig sikerült... megérte? Nem mondanám, de mindegy, főleg, hogy előbb-utóbb úgyis enned kell, vagy belepusztulsz.


És majd amikor enned kell, akkor 2500-3000/nap minimum, hogy a felzabált szerveidet - ugyanis idővel azokat bontja a szervezeted, hogy életben tartson - helyreállíthassa.


Mindegy, majd rájössz... idővel.

2021. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 igen idővel én is rájöttem😔
2021. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!