Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki milyen diétát próbált már...

Kertész Körte kérdése:

Ki milyen diétát próbált már ki, ami bírható és hatásos is volt? *többi lent*

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hatásos diéta kellene (tudom, hogy kb. mindegyik diéta hatásos, ha betartod), ami tinédzser korban is végezhető (tudom, hogy ilyenkor sokat fejlődünk). Szeretnék lefogyni, viszont sajnos nagyon keveset tudok mozogni jelenleg, sportolni sincsen időm, a sportolást később kezdeném el, amikor már le tudtam adni pár kilót. Tehát, egy diétát keresek, ami nem megerőltető, bírható, és tinédzser korban is végezhető. Ugyanitt, mit gondoltok arról a diétáról, hogy zabpehelyliszttel helyettesítünk mindent, és így kicsit több ,mint 2 hónap alatt -10/15 kg megy le? Ezen a diétán gondolkodom még.


Válaszaitokat előre is köszönöm!!



2021. márc. 15. 12:07
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
76%
Sok,szélsőséges diétán vagyok túl.Hidd ek,a kalóriaszámolásnál jobb nincs. Azt eszed,amit eddig,csak szépen megszámolod,leméred,hogy beleférj a keretbe. Tuti fogyás,hosszútávon csak ez a módszer tartható.
2021. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap alatt szerintem ez túl sok. Anno én is fogytam 3 hónap alatt közel 25kgot és 39 vissza is jött.
2021. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
56%
Hány éves a tinédzser?
2021. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

10-15 kiló inkább fél év alatt reális, ne siesd el.


Kalória számlálás mellé nézd a makróidat is

2021. márc. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
90%
Ez a zabpehelylisztes full hülyeség. Az csak egészségesebb mint a sima liszt, de kalória semmivel nincs benne kevesebb. Ennyitől 2 hónap alatt max fél kiló ha lemenne, de nem 10
2021. márc. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rajtad akkora fölösleg, akkor 2-3 hónap alatt a 10-15 kg nem fog menni. Ha vagy pl. 100 kiló, akkor már más a helyzet, akkor 2-3 hónap alatt 10-15 kg szimpla kalóriaszámítással is simán lemegy. Viszont ha nem vagy annyi kiló, hanem viszonylag kevés túlsúly van rajtad, akkor inkább szánj rá több időt, több hónapot. De amúgy szimpla kalóriaszámítás elég, illetve kerüld a kenyeret, tésztát, ilyeneket. Kalóriaszámításnál pedig most vannak kalkulátorok a neten, hogy mennyit kéne enned ahhoz, hogy fogyjál. Csak 1200 alá ne menj.
2021. márc. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
49%

12.33 vagyok, nekem írtál privátot. A hatékony diéta a kalóriaszámlálós diéta. Mivel nagyon keveset írsz magadról, csak általánosságban tudok tanácsot adni. Ha nem sportolsz, naponta nagyjából 1200 kalóriát javaslok egy lánynak, 1500-at egy fiúnak. Ha az átlagosnál nagyobb termetű vagy, és sok a túlsúlyod, akkor több kell. Ha nem tudsz összeállítani magadnak étrendet, keress a neten! Ha sok fehérjét fogyasztasz, ami ajánlott az izomvesztés minimalizálása érdekében, nem leszel éhes.

A javasolt fogyási ütem kb. 2 kiló havonta, tehát 4 kiló két hónap alatt. Az általad elképzelt 10-15 kiló nem reális.

Azt írod, nincs időd edzésre, de nagyon ajánlom, hogy keríts rá. Hetente háromszor 45 perc igazán nem nagy dolog. A Youtube-on rengeteg erősítő edzés van, válaszd azt, amelyik legjobban tetszik!

2021. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
38%
Nekem a teljesértékű növényi étrend vált be. Ezzel nem csak fogyni lehet, de még egészséges is és nem kell kalóriákat meg makrókat sem számolgatni.
2021. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 dsandor62 válasza:
54%
Sziasztok! Szerintem is jó a kalória számolás.A legfontosabb a szénhidrát kerülése,mert a "húst hússal" diétával nem lehet hízni.Az emésztés felgyorsítására jó az Garcinia Cambogia,Cla( L-Carnitine és BCAA).A heti min.két testmozgás:futás,kerékpározás.Tudtad? 1,5 órás masszázs 3 km futásnak számít:-) Üdv.DS AMM Terapeuta
2021. márc. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
70%

"a "húst hússal" diétával nem lehet hízni"

Már hogyne lehetne? Arról nem is beszélve, hogy mennyire egészségtelen.

2021. márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!