Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2hete kezdtem el egezseges...

2hete kezdtem el egezseges eteleket enni es szenhidratra figyelni fogyni szeretnek. Ma fiammal sutnek pizzas csigat es feher liszt helyett kunsagi vilagos rozslisztet vettem az mennyire jo?

Figyelt kérdés

Marmint gondolok arra hogy egezsegesebb mint a sima liszt? Ehetek en is belole?

Legyszives normalis valaszokat irjatok

Koszonom:)


2021. márc. 16. 11:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel a fogyás (kalóriák) szempontjából teljesen mindegy, ezért használhatsz nyugodtan fehér lisztet is, mert a másik esetleg befolyásolhatja a megszokott állagot/minőséget/ízt stb.

Konkrét tapasztalatom nincsen, ezt csak elméletben tudom.

A feldolgozottsága a fehér lisztnek nagyobb, ezért "egészségtelenebb" kategóriába illik sorolni, de igazából mindegy, gondolom úgysem kilószámra eszitek (pláne, ha elkezdtél figyelni a szénhidrátra - amúgy ha eddig nagyon szénhidrátos voltál, ne csökkentsd durván, mert egy kínszenvedés lesz, figyelj a kalóriákra)

2021. márc. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!