Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki valóban szeretne életmódot...

Aki valóban szeretne életmódot változtatni, az miért itt kérdezősködik ennek a módjáról random emberektől? Miért nem keres fel egy szakembert, vagy tanulja meg saját magától az ehhez szükséges anyagot?

Figyelt kérdés
Azért szerintem egyértelmű,hogy itt nagyon kevés ehhez értő ember van, a rendes szakemberek nem itt fogják tanítani az embereket.

2021. márc. 19. 15:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%

#9 Na álljunk meg egy pillanatra. A szakember fogalma kurvára nem a bohóc Schobertéknál kezdődik, hanem azoknál esetleg akik egyetemet végeztek, ezt tanulták évekig, értik és szeretik a munkájukat, szívvel csinálják, hogy segítsenek másokon, nem a pénzért.

Norbi a fitneszcsászárkodása előtt rendőr volt, talán valami okj-s papírja lehet mint fitnesz instruktor/esetleg személyi edző, de hogy a helyes táplálkozáshoz nem ért az is biztos. Azért mert összekutyulnak minden-mentes íztelen ételeket, amit pár éve még a kutyám is kiköpött, és ezt próbálja letolni az emberek torkán drága pénzért, attól még nem lesz szakember, és pontosan ezért nem ért hozzá.

Na meg aki kijelent ilyet hogy a cukor vegyjele azonos a kokainéval az végképp ne ossza azt észt.


Amúgy lehet fogyni szakember; dietetikus&személyi edző nélkül is, de szerintem azzal sincs probléma ha valaki igénybe vesz segítséget, én egyik tábor mellett sem foglalok állást, szerintem mindenkitől lenyűgöző teljesítmény, hogy amit kitűz célt maga elé azt megvalósítja, gratulálok hozzá mindenkinek, és sok sikert azoknak is akik most kezdik:)

2021. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
OK :D
2021. márc. 19. 16:41
 13/18 anonim ***** válasza:
93%
Engem is idegesítenek az olyan kérdések, hogy "megettem egy bundás kenyeret ma, ettől most hízni fogok?" Aki ilyesmi kérdést feltesz, azt én is inkább szakemberhez küldeném, mert annyira fogalma sincs, hogy inkább kapjon egy kész étrendet edzéstervvel.
2021. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%

Én: "Elég grincs példa, tényleg nem belőle kell kiindulni, de például a Schobert Norbi is olyan ostoba"


Te: "Na álljunk meg egy pillanatra. A szakember fogalma kurvára nem a bohóc Schobertéknál kezdődik"


Ha figyelmesebben elolvasod, egyetértünk. :)


Sajnos ez nem ilyen egyszerű. Attól, hogy valakinek papírja van és egyetemre járt, még nem jelenti azt, hogy tényleg jó a szakmájában. Norbinál valószínűleg mind okosabb, ez egyértelmű. :) Nem tudom mennyire látsz rá erre a területre, de sajnos elég sok képzetlen dietetikus van. Meg van egy csomó kérdés, amiben két dietetikus is eléggé ellentétes véleményen van, például a növényi étrend kontra vegyes étrend. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy hülyeség szakemberhez fordulni és inkább itt kell tájékozódni, csak azt, hogy helyén kell kezelni a dolgokat, mert hiába dietetikus valaki, nem biztos, hogy tényleg annyira képben van.

2021. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Persze, kettessel is megkapják a diplomát, ami még egy dietetikusnál is aggasztó, hát még az orvosoknál😳

De látom, jöttek azért olyan válaszok is, ahol kulturáltan le tudták írni a véleményüket. Köszi!

2021. márc. 19. 22:41
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
De van itt is, bizony. Nem is gondolnád.. De ide nem irok litániát
2021. márc. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igaz-igaz, itt tényleg nagyon sok önkéntes szakember van😂 Csak úgy mint pl. a facebookon.
2021. márc. 20. 15:30
 18/18 anonim ***** válasza:
93%
Azok akik itt kerdezgetnek meg minel konyebb gyorsabb dietat keresnek, mindig csak tervezgetnek par hetente megkerdezik ugyanazt.. ok valoszinuleg sose fognak valtozni mert lustak hozza meg nincs akaraterejuk. Folyton ilyen hulye dietakat kerdeznek meg par hetes dieta meg 30 napos edzes 🤣 ha meg kozlod h ez szrt se er, normalis beallitott etrend es folyamatos sportos eletvitel kell a tartos eredmenyhez csak lehurrognak 😅
2021. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!