Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Éhezéssel kb mennyi idő alatt...

Éhezéssel kb mennyi idő alatt megy le 30 kg?

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 17:03
1 2 3
 1/21 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
67%

Mivel heti 0.5 kgt egeszseges maximum fogyni, ezert max ezzel szamolj.

Foleg ne ehezz.

Valts eletmodot, dietazz. Ne fogyokurazz, mert az csak idoszakos es jojo effektushoz vezet. Mozogj sokat es legy kaloriadeficitben, kevesebb szenhidrattal es zsirral, sok feherjevel.


24/F

2021. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Éhezéssel nagyon nem jó ötlet fogyni, ha csak nem akarsz 60-at visszaszedni nagyon hamar, miután fogytál...
2021. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%
4 hónap alatt adtam le 30 kg-ot tavaly.
2021. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Jézusom!
2021. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Ne éhezz!Ez a legrosszabb ötlet mert vissza fogsz hízni duplán.

Az #1-es válaszoló véleményét osztom mert én is így fogytam le sikeresen és tartom is a súlyom mert életmódot váltottam

2021. márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj..ne csináld ezt kérlek

Itt az én történetem..

Tavaly megpróbáltam lefogyni, 1500 kalóriával, és napi másfél óra edzéssel. Túl lassan fogytam. Csökkentettem 1200ra,majd 1000re,majd 800ra...tul lassan fogytam, levittem 500ra, éheztem és rennento gyorsan fogytam, és ez tetszett, gondoltam ha 500al gyorsan fogyok, akkor 200al méggyorsabban fogok fogyni. Decemberbe már csak 200 volt a napi megengedett kalóriám, de még ezt is rettentő soknak éreztem..

Nagyon rosszul voltam egész nap. Minden napom annyiból állt, hogy feküdtem az ágyban és sírtam, mert még a kezemet sem bírtam felemelni, annyira gyenge voltam. Persze az edzést is abbahagytam már 1000 kalória után, mert már akkor sem nagyon volt erőm.

Amikor 600 volt a napi kalóriaadagom, akkor még suli volt, tőlünk gyalog 3km a suli, egy szenvedés volt ennyit sétálni minden reggel. A suliban 1 almát és 1 körtét, vagy 2 almát ettem egész nap, a tesi órák kegyetlenek voltak. Itthon hazudtam, minden nap hazudtam anyukámnak. Minden reggel anyukám 500-700 forintot adott reggelire, soha nem vettem reggelit. Amikor hazaértem kérdezte miket vettem a boltba, én hazudtam, mindig kitaláltam valamit hogy épp miket vettem. Hazudtam édesanyámnak, annak aki a legjobban szeret és akire bármikor számíthatok.

Novemberbe hashajtó függő lettem..minden nap bevettem vagy 3mat, rettenetes volt. Tönkrevágtam az egész gyomrom.

Januárban elkezdtem felvinni a napi kalória adagom 800ra,majd 1200ra, majd 1500ra, és elkezdtem hízni, rengeteget, hetente 2kg-ot híztam.

A majdnem 1 év alatt 63rol 49kg-ra fogytam. Most 63kg körül lehetek, már nem merem mérni magam, félek hogy ha meglátnám a számot, valami hülyeséget csinálnék magammal. Rettegek hogy meddig fogok még hízni. Most szeretnék izmos lenni, ezért sokat edzem, és van is erőm 1500 kalóriával edzeni. Az edzés miatt nincs már akkora bűntudatom az ételektől, mint amikor nem edzettem és keveset ettem.

Engem magával ragadott az anorexia, kérlek te akard ezeket átélni!

Próbálok gyógyulni, ki jönni ebből az egészből, mert ez pokoli.

Rengeteget sírtam az egész alatt, rengeteget bántottam magam, ütöttem a falat, durván vagdostam magam amikor túlléptem a napi kalória keretem.. Gyűlöltem magam, és most így gyűlölöm magam hogy ezt csináltam. Utálom magam amiért ezt tettem magammal.


Kérlek ha fogyni szeretnél, étkezz egészségesebben, sportolj, járj el futni, és élvezd ezt az egészet! Élvezd azt hogy egyre jobban fogsz majd tetszeni magadnak! És bűnözz nyugodtan! Ne vonj meg magadtól semmit, mert megérdemled az ételt! Ha a tested kívánja, add meg neki, ha csak egy kicsit is, de add meg neki! Soha ne éhezz!


Köszönöm annak aki elolvassa! Ne essen soha senki ebbe a hibába amibe én! Mindenki vigyázzon magára! Mindenki értékes és csodálatos!❤️

2021. márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
#6os vagyok elirtam bocsi: "Kérlek te NE akard ezeket átélni!!!!"
2021. márc. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha tényleg van rajtad 30 kg plusz súly, akkor szerintem azt kb. 6-8 hónap alatt simán le lehet adni adni, ami szerintem elég rövid idő. Mármint szerintem sokan, akik 30 kilót vagy többet felszednek, általában több év alatt teszik, és ahhoz képest hogy több év, amire felszedted, fél év elég rövid idő leadni. Most ez a fél év - 8 hónap nyilván csak egy kb., meg sok mindenen függ, de fél év alatt egy csomó kilót le lehet adni, ha komolyan veszed, és mellé éhezned sem kell. Szóval szerintem nehogy éheztesd magad, hanem gondolkozz el rajta, hogy megéri rászánni az időt. Meg aztán nem tudom éhezés alatt mit értesz, 200 kalóriát? 500? Mindenesetre, ha pl megeszel napi párszáz kalóriát, és utána lefogysz, majd visszaállsz a normál életmódodra, és beviszel 5x több kalóriát, úgy visszahízol mindent, hogy az csak na. Hanem mondjuk állítsd be egy kalóriakeretet magadnak, mondjuk 1200-1500 közt. Nem olyan kevés kalória ez, de nem is olyan sok, viszont lehet vele rendesen fogyni, és (szerintem) nem is fogsz éhezni vele.
2021. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen az, amikor valakinek csak saját magára, étkezésére beszűkül a tudata és teljesen kizárja a külvilágot, a hasznosságot, az értelmes tevékenységet az élet élvezetét.
2021. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
#6os vagyok, aki lepontozott írja már meg légyszi hogy miért. Csak segíteni próbálok az embereknek hogy senki ne essen bele ebbe mint amibe én.
2021. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!