Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kedvenc diétás reggeli, uzsi?

Kedvenc diétás reggeli, uzsi?

Figyelt kérdés
Ebédre és vacsorára főtt ételt eszek, de kezdek kifogyni az ötletekből, ha reggelire kell valamit csinálni vagy épp uzsira. pl. reggelire mostanában zabkását eszek, uzsira valami joghurtot de már kicsit unom. (Légyszi ne zöldségeket írjatok, ha lehet). Szóval ilyen kis egyszerű receptek kellenének, ha tudtok.

2021. márc. 24. 22:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Reggeli: reszelt alma, joghurt, túró Édesítő

Vagy

Reggeli: CH- kenyér, cottage cheese vagy Light sajt/szendvicskrém, paprika, paradicsom, saláta, retek

2021. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Reggeli: zabos banán/alma gofri vagy chiapuding
2021. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Fehérjés gofri/palacsinta/tejberizs, zabkása, french toast, smoothie bowl.
2021. márc. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

#3-as vagyok


A fentieket reggelire írtam.

Uzsonna: gyümölcs, magvak, light tejberizs, puding, krémtúró, bármilyen csoki, házi diétás süti.

2021. márc. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Nekem rém egyszerű a diétás reggelim. 2 főtt tojás, egy kefir. Vagy két főtt tojás, egy kockasajt, vagy két főtt tojás, egy paradicsom, vagy két főtt tojás, egy marék rukkolaval.. És így tovább...
2021. márc. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Joghurt gyümölccsel, korpával, chiával


Tojás főzve, nyers spenóttal


Tonhalkonzerv, szàrzeller


Túró fagyasztott gyümölccsel


Gyümölcsturmix


Protein shake

2021. márc. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Én gyűlölöm a tojást , úgyhogy nekem átlagban zöldségre/ gyümölcsre pakolt csirkemell sonka a reggelim. Egész változatos tud lenni.

Zacsis salátakrveréket szoktam fel tekerni még csirkemellsonkába, vagy sajtkrémet nyomok bele.

Nagyon szeretem még a cottage cheest kicsit sózva zöldfűszerezve.

2021. márc. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
#2 a zabos almás gofri receptjét elkérhetném?
2021. márc. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én van amikor azt szoktam, hogy túrót összekeverek egy tálban minimális tejjel, hogy viszonylag puhább, krémesebb állagú legyen. Akkor erre rakok gyümölcsöt (fagyasztott gyümölcs, általában eper, erdei gyümölcskeverék), és akkor erre rakok kuszkuszt, és akkor összekeverem, nyilván édesítőt is rakok bele. Szerintem tök jó ízre. Egyszerű, nem is kell vele sokat vacakolni, pár perc.


De van amikor turmixot iszok, tej (kókusztej vagy sima tej), fagyasztott gyümölcs, édesítő, néha egy kevés zabpehely bele, plusz chia mag.


De néha délután szoktam olyat, hogy csinálok csokikrémet (zabpehelyliszt+kakaó+édesítő), túrókrémet (túró+tejfől+édesítő) és erdei gyümölcskeverék, eper a tetejére/aljára.


Meg néha pudingot is szoktam csinálni.


Kb. ezeket szoktam. Kalóriában most nyilván attól függ, hogy mennyi kalória, hogy még is miből mennyit raksz bele, én általában ilyen 200-250 kalóriába szoktam kihozni ezeket. Viszont a szénhidrátra, cukorra nagyon figyelek, szóval ezek amiket írtam ilyen szempontból elég okésak. Annyi, hogy pl. írtam a 3.-at, a csokikrémet, ott nyilván nem ilyen túlcukrozott kakaóval kell csinálni a csokikrémet (mint pl. Nesquik), hanem szimpla kakaóporral.

2021. márc. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Parizeres vajas-sajtos kifli, paradicsom, paprika tejeskávé.

Vacsorázni nem szoktam.

2021. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!