Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kedvenc diétás reggeli, uzsi?

Kedvenc diétás reggeli, uzsi?

Figyelt kérdés
Ebédre és vacsorára főtt ételt eszek, de kezdek kifogyni az ötletekből, ha reggelire kell valamit csinálni vagy épp uzsira. pl. reggelire mostanában zabkását eszek, uzsira valami joghurtot de már kicsit unom. (Légyszi ne zöldségeket írjatok, ha lehet). Szóval ilyen kis egyszerű receptek kellenének, ha tudtok.

2021. márc. 24. 22:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
25%
#10 a kérdező diétásat kért!
2021. márc. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%

#11

Nekem ez a diéta, a mértékletes evés. A diéta étrendet jelent.

2021. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

#8


120 ml almapüré (ez általában egy almát turmixolok össze ehhez)

120 ml zabpehely összeturmixolva por állagúra

2 tojás

0,5-1 teáskanálnyi fahéj

Pici édesítő


Ezeket egybe kell önteni és összeturmixolni, aztán 5-10 percre a hűtőbe tenni, és ezután már rögtön mehet is a gofrisütőbe:)

2021. márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
92%

#3-as 4-es vagyok


Miért lettem lepontozva? Azért, mert leírtam, hogy merek enni néha csokit? Szerintem bármilyen édesség ugyanúgy beilleszthető a diétába, mint a csirke-rizs-brokkoli kombó. Semmi értelme megvonni magunktól mindent, mert falásroham, később kiégés lesz a vége.

Élvezzétek az életet!

2021. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#9-es válaszoló vagyok. Ugye írtam, hogy szoktam ilyen csokikrémes-túrós-erdei gyümölcs/epres cucclit szoktam csinálni, és ott kifelejtettem, hogy a csokikrémhez a zabpehelyliszten, édesítőn és a kakaón kívül nyilván tej is kell. :D Remélem mást nem felejtettem ki semmiből sem. :)
2021. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A kedves 66%-os szavazónak, aki mindenkit lepontoz mi a véleménye?
2021. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Én tojásos vagyok: lágy tojás, omlett, rántotta, ham&eggs, tükörtojás, baconös tojás :D


Mellé szezonális zöldség, meg néha gm kenyér (kevés pékárut eszem)

2021. márc. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!