Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakran tartasz csalóna...

Milyen gyakran tartasz csalónapot?

Figyelt kérdés

#csalás #csalónap #Csalónapozás
2021. márc. 25. 21:51
A kérdező szavazást indított:
Heti 3x
Heti 2x
Hetente
2 hetente
3 hetente
Havonta
26 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Egyszer sem, mivel egy f.szsag.

Nincs rossz elelmiszer, sem tiltolistas etel.

Mindent lehet enni, ha belefer es bele van szamolva a napi kcal keretbe. Rem egyszeru.

2021. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Havi egyszer. Nekem ez vált be.
2021. márc. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
365/ év
2021. márc. 26. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Egyszer sem. Nem rontom el azzal az eredményeimet,hogy jutalomból telezabáljam magam szeméttel.
2021. márc. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
A négyest kik pontozzák le? Akik nem bírnak ki egy hetet csoki nélkül, aztán sírnak, hogy jajj, miért nem tudok fogyni?
2021. márc. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Olyan igazi, mindent megeszek csalónapot én sem szoktam. Egy kis szelet csoki, tésztás ebéd, hétvégi süti vagy egy fagyi gyakran belefér. Mértékkel, a kalóriakeretemen belül. Így igazából ezzel is fogyok, nem rontok el semmit, és nem akarom három hónap múlva a mekiben a széket is megenni.
2021. márc. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
5. válaszolónak: sokan nem tudják megérteni,hogy ha jó az étrend,akkor nincs szükség csalónapra. De mindenki maga tudja...
2021. márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

A kalóriadeficitben mindig bent vagyok, évente kb 6-7 olyan nap van, amikor nem, ezek pl ilyenek:

-szülinapok, nem fogok nemet mondani a tortára, ezeken a napokon nem számolom a kalóriákat

-karácsony, imádom a karácsonyi ételeket, mértékkel, de mindent megeszek

-balatoni/tengerparti myaralások, szerintem érthető, hogyha pl külföldön bemegyünk egy étterembe, akkor minden bűntudat nélkül kikérek egy desszertet.

2021. márc. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Néha elgyengülök, akár több nap is egymás után, persze egyből látszik a mérlegen. De nem tudok folyton mindent betartani. :/
2021. márc. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9 én is vagyok így, ez teljesen normális nyugi:)

Egyként hány kalóriát eszel egy nap?

2021. márc. 28. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!