Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudok lefogyni szules...

Nem tudok lefogyni szules utan! Tus valaki tanacsot adni?

Figyelt kérdés
Ket gyereket szultem csaszarral,a kissebbik 10 honapos. Terhesseg alatt durva pajzsmirigy alulmukodesem alakult ki. En amugy 57-60kg kozott voltam egesz eletemben. Az elso terhessegem utan vissza fogytam 64re, igy estem teherbe ujra majd lettem kb. 82 kilo koruli mire mentem szulni. Ez 10 honapja volt, most 67 kg vagyok, de egyszeruen 2 honapja megallt a fogyasom. Heti tobbszor tornazok+ szobabiciklizem. Az etkezesemre nagyon odafigyelek, nem nassolok, csirkemellet, rizst, salatat stb. eszem. Meg intenziven szoptatok, rengeteg a tejem, mintha egyre tobb lenne. A pajzsmirigyemre szedem a gyogyszert, de egyszeruen nem megy lejjebb a sulyom. Mit csinaljak? Van valakinek tanacsa? Termeszetesen a kisbabam az elsodleges es a szoptatasa. Nagyon zavar ez a dolog, raadasul a hasam is nagyon csunya a masodik csaszar utan..az elsonel nem ilyen volt. Nagyon "behuz" a heg, emiatt a folotte levo bor log, vagyis olyan mintha ket hasam lenne, szornyu..Fog ez meg idovel valtozni?
2021. márc. 29. 00:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legyél türelemmel, második babánál lassabb a regeneráció. Szoptatsz is, pici baba is, hagyd a fogyást későbbi projektnek.

Annak kell örülni hogy nem hízol és itt megállt a súlyod.

Nekem sima szülés volt mindegyik, mégis behúz a hasam.

Van rajtam kis többlet nekem is pajzsmirigy alulműködés miatt, próbáltam emelni a gyógyszert, de nagyobb problémákat okozott mint azok a fél dekák amennyiket fogytam tőle.

2021. márc. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!