Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor most a kalória hízlal?

Akkor most a kalória hízlal?

Figyelt kérdés

szoasztok, az lenne a kérdésem hogy azt olvasom néhány helyen vagy youtuben látom hogy a kalória többlet hízlal és a kalória deficit fogyaszt.

akkor mi értelme makrókat számolni? elég akkor bevinni a maximum 1500kcalt és akkor fogyni fog az ember, beviszi sütivel, csokival, stb dolgokkal.

A kalória többlet hízlal? de ha egész nap csak 1500kcal nyi csokit ettem meg amibe van kb összesen 150gramm cukor, akkor most mi lesz?

nemtudom ezeket összerakni.

Válaszokat szeretnék erre kérni és nem olyanokat akik beszólogatnak vagy lehordanak mindennek hogy ilyen kajákkal akarok fogyni.

Csak a kérdésemre vagyok kíváncsi.

És mindenképp ha lehet ne csak annyit válaszolj hogy "nem".

köszi ;)



2021. márc. 29. 22:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

17.

Nem igaz, hogy egészségtelen a sok zsír. Attól függ mi van mellette. Persze nem sok szénhidrátot sok zsírt kell egyszerre enni, és nem napi 2 kiló szalonnával kell bevinni. De kb ennyi. ( A koleszterinem 2 év után is normális, csak úgy mellesleg)

Mit fejtsek ki rajta? Az IR- nek ehhez nem sok köze van, vagyis erről nem tudok. Egyszerűen nem tolerálom jól a fruktózt, ezért nem eszek gyümölcsöt. ( Bármilyen gyümölcsöt ettem, igen fájdalmas gyomorgörcsök, hasmenés lett a vége), szóval elhagytam őket évekkel ezelőtt. + Banánra, kivire, dinnyére amúgy is allergiás vagyok keresztallergia miatt. Ha ezekből ettem, elkezdett viszketni a torkom, nehéz légzés, köhögés, szemviszketés. Igen, elég szar a szervezetem,😂 sok bajom van.

Gabonákat nem szeretem. Mégis mit ennék akkor? Nyilván húsokat, zöldségeket, tojást, tejtermékeket, olajos magvakat, zsírt. Mellette még ezt- azt, amivel kiegészítem. Valamiből kell energia, mert azzal hogy éheztetem magam, semmi jót nem érek el.

Próbáltam a gabonákat 160 ch diétás időszak alatt ( ami nem jött be) egyszerűen számomra ehetetlenek. Ez van.

2021. márc. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Nem igaz, hogy egészségtelen a sok zsír. Attól függ mi van mellette."

Hízás szempontjából így van. De szimplán egészségügyi szempontból a magas zsírbevitel sehogy sem jó. Rengeteg betegséget okoz. Az, hogy még jó a koleszterined, nem jelent semmit. Nem egyik napról a másikra alakul ki. Persze az is lehet, hogy neked pont soha nem lesz magas koleszterinszinted magas zsírbevitel mellett sem, de a számok nem neked kedveznek.


Honnan tudod, hogy a fruktóz miatt volt?

2021. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!