Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Belefér diétába a sertéslapock...

Belefér diétába a sertéslapockából készült pöri?

Figyelt kérdés

azt főz ma a párom és nagyon megkívántam, sertés lapockából csak simán kevés zsíron meg lett csinálva,

nekem ott a csirkemell ha nincs más opció,

de szerintetek belefér egy adag pöri? kb 300gramm


ha igen akkor köret nélkül? vagy kevés tészta?

elvagyok tészta nélkül is, csak az ízét érezzem , mert már heroltom van a csirkemelltől :D



2021. ápr. 6. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy belefér! Nem kell csirkét csirkével enni ahhoz, hogy fogyj. Tésztát is egyél nyugodtan (kivéve, ha direkt az alacsony szénhidrátbevitelre hajtasz, akkor egyél hozzá inkább zöldsalátát).
2021. ápr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) akkor a mai csirkés ebéd lecserélve :D
2021. ápr. 6. 15:57
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Egy ember válasza alapján el is döntötted? :D
2021. ápr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát, elég magabiztosan írta :D
2021. ápr. 6. 16:53
 5/11 A kérdező kommentje:
vagy tévedett?:)
2021. ápr. 6. 16:59
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem tévedett! HA nem léped át a kalória keretedet akkor lehet bármit enni! Nem kell egyfolytába csirkemellet enni. :D
2021. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
rendben :) nem ettem semmit még ma csak 3fehérjéből tojásrántottát paradicsommal :) ez lesz az ebédem a pöri kevés tésztával, vacsira meg csirkemell és saláta, (nagyon várom) :D
2021. ápr. 6. 17:06
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én is úgy gondolom, ahogy a 6-os, ha belefér a keretbe, akkor edd nyugodtan. Csak meglep, hogy egy válasz alapján ezt így eldöntötted. Ezt nem rád akarom kihegyezni, sok kérdésnél látom ezt. Sokszor viszont tényleg hülyeséget ír az első, a kérdező meg simán elfogadja EGY darab ismeretlen véleményét.
2021. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ha nem magyarázza meg az első csak annyit ír hogy ehetek , akkor nem nagyon figyelem meg, de kicsit reális választ adott :) nagxjából énis úgy gondoltam mint az első válaszoló de mindent megkérdezek inkább hogy más is így gondolja e :)
2021. ápr. 6. 17:16
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor még normálisan váltottam életmódot - és tartottam is a súlyomat több évig -, akkor mindent ettem. Csokit, tejszínhabos tortát, pörköltet, szalonnát, tésztát, stb. csak több zöldséget, gyümölcsöt és persze mellette mozogtam...
2021. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!