Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bezabáltam, mit tegyek?...

Bezabáltam, mit tegyek? Hashajtó, séta, holnap nagyobb koplalás?

Figyelt kérdés

Elég rosszul viselem a diétát, 6 hete csinálom, de már sokszor sírtam is. Odafigyelek, hogy sok salátát egyetek, olajos magokat, tojást, avokádót módjával, csirkemellet stb. Dietetikus segített kialakítani a kereteket, mert inzulin rezisztenciát állapítottak meg, ő recepteket, tippeket is adott.


Ma - szerintem nem függetlenül a ciklusomtól - szépen bezabáltam 2 kanál nutellát, 2 túrórudit, 2 kispoharas joghurtot, 1 szelet sült zsíros kenyeret és egy banánt (a nap folyamán, nem egyszerre). Hogy lehet ezt jóvá tenni?


Illetve nem tudom más is érzett-e ilyet, de rendesen letargikus állapotban vagyok, mióta odafigyelek az étkezésre. Sokszor nem bírom tovább és sírok. Nem tudom mit tegyek, az életminőségem most pocsék, állandóan éhes és levert vagyok. Ez átmeneti?


Előre is köszönöm a segítséget!



2021. ápr. 12. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Ez szerintem nem durva bezabálás egyáltalán. Hashajtózni vagy koplalni iszonyú butaság lenne, pláne inzulinrezisztensként. Csak még rosszabbul lennél.

Én nem voltam ilyen levert a diéta elején sem, érdemes lenne a dietetikust vagy az orvosodat megkérdezni szerintem.

2021. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Tippelhetek? 160 g szénhidrát diétát kaptál ajánlásnak IR- re ( vagy valami hasonló mennyiséget)? Ha igen, most szólok hogy magyar divat hülyeség. Az IR- esek többségének nem jó.

Én ilyen ajánlást kaptam anno és nagyon rosszul éreztem magam vele. Váltottam másik étrendre. Az jobb volt nekem.

2021. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Öntsél utána vagy 2 korsó sört legalább egyszer jól érzed magad!
2021. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Menj el órát sétálni, minden rendben lesz.
2021. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem durva bezabálás egyáltalán. Jó, ha van összvissz 1000 kalória.

Valami nem stimmel az étrendeddel, vagy mennyiségre kevés, vagy az összetétele neked nem jó. Amit a dietetikus mond nem szentírás, hallgass a tested jelzéseire, az jobban tudja, mi kell neked, mint a dietetikus.

Én amióta életmódot váltottam, pont hogy energikusabb, jókedvűbb vagyok, jobb lett a kisugárzásom, szebb lett még a hajam és a bőröm is.

Olyan étrendet és életmódot alakíts ki magadnak, amivel jól érzed magad és életed végéig tartani tudod.

2021. ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Esetleg leírnád milyen étrendet sikerült összeraknia annak a dietetikusnak?
2021. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
160 grammos szénhidrát-diétát csinálok. Nem lehet okom panaszra, meg tudom venni a jó minőségű ételeket és meg is veszem őket. Sok zöldség, sajt, néha savanyított tejtermék, kevés, de jó gyümölcs, olajos magok stb. De mióta így élek, reggel nincs kedvem felkelni. Nem ízlik a korpovit és tk. kenyér, hiányzik a tészta (próbáltam lencsetésztát meg ilyeneket, undorító), szeretnék egy jó paprikás krumplit enni fehér kenyérrel, szeretném megint "jól lakva" érezni magam. Kopog a szemem, nincs erőm, levert vagyok.
2021. ápr. 12. 17:34
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Keveset eszel, hány kalória amit beviszel egy nap?
2021. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha a fűszerezésen próbálnál változtatni, az nem segítene?

(És biztos vagyok benne, hogy kapcsolatban van a ciklusoddal.)

2021. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!