Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudok ennyit fogyni?

Tudok ennyit fogyni?

Figyelt kérdés
Hali! Tudom hogy nem kéne fogynom, mert súly-magasság arány el3g jó, 52 kg vagyok és 163 cm magas 16 éves lány. Heti össz. 6 órát kosarazom, és még kb 2-3 órát gördeszkázok. Kb. 45 kg. szeretnék lenni, de már a 47-48-cal is meg lennék elégedve. Ja, és ezt iskola végéig, tehát van 8 hetem.

2021. ápr. 12. 21:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%
A lapos has látszatához hozzá tartozik a testtartásod is. Kis súlyzós edzés abban is segítene. Ha kosarazol hivatalosan, biztos van ott valaki, aki be tud ajánlani egy gyógytornászhoz. Ő megnéz és elmondja, hogy milyen gyakorlatokra van szükséged, hogy javíts a tartásodon. Nem egy para dolog és hosszú távon rendkívül kifizetődő. Nekem rengeteget segített.
2021. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Laylah ***** válasza:
91%
Akkor lehetnél 45 kg, ha nem sportolnál és kevesebb lenne rajtad az izom.
2021. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%
Az izom mindig nehezebb, mint a zsír. miért akarsz lapos lenni? Fiatal vagy még..
2021. ápr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!