Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudok ennyit fogyni 2 nap alatt?

Tudok ennyit fogyni 2 nap alatt?

Figyelt kérdés

boxolok, és rossz a mérleg :/ többet mutat 2 kilóval 15%testzsír 77 kiló

szombat estig minden időmet rá tudom szánni utana pihizni kell

szóval a kérdésem annyi, hogy le tudom adni ezt a 2 kilót? fél kilot zsírból kb ha lehet



2018. ápr. 5. 22:18
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és ugye azért szombat estig, mert 6kor mérleg
2018. ápr. 5. 22:18
 2/4 anonim ***** válasza:

Szénhidrátszegény étrenden valószínűleg igen. Nekem igazán nincs sok izmom, emiatt a glikogénraktáraim (részleges, mert nem szoktam külön edzeni emiatt) lemerítése sem jelent akkora vízvesztést, de ha a szénhidrátbevitelemet lecsökkentem (eleve sem magas, de mondjuk napi 100-150 grammról indulok s ezt csökkentem 30-40-re), 2 nap alatt mindig lemegy 2 kiló (kalóriadeficit nélkül).


Ha még deficited is van, edzel, kisebb mennyiséget eszel s olyan ételt, hogy a salakanyag is kevesebb legyen benned, még többet érhetsz el, ahogy az is segít, ha több az izmod és alaposan lemeríted a glikogénraktáraidat. Ehhez nem értek, de megfelelő edzés kell hozzá.

2018. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 kiló? Ez komoly? Iszol 1 kis vízhajtó teát, elmész szaunázni előtte pár órával, és mérlegelés napján mérlegelelésig max 1 litert iszol. Előtte nap azaz ma pedig kevés szénhidrát, hogy ürüljön a glikogén , az szintén visz ki vizet.
2018. ápr. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2018. ápr. 6. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!