Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges lenne 4 hónap...

Szuszi95 kérdése:

Egészséges lenne 4 hónap alatt ennyit fogyni?

Figyelt kérdés

98 kg vagyok most és szeretnék májusra 80 kgra eljutni.

Most az utóbbi 2 év miatt híztam, nincs kifogásom, edzeni már most is járok mert az állóképességem így a béka segge alatt van.

Köszönöm a választ!

24/L



2019. dec. 16. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem! Havonta 2, esetleg 3 kiló fogyás az ideális. Ha 18 kilót akarsz fogyni, azt ennek megfelelően 6-9 hónap alatt kellene megcsinálni.
2019. dec. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha kitartó vagy, akkor heti egy egészséges, az 16 kg. Nem biztos, hogy ezt minden héten meg tudod csinálni, vagy ha igen, akkor már kínzod magad, és a bőröd sem fogja bírni.

A helyedben inkább 8-10 kg-ot céloznék meg.

2019. dec. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Heti 1 kiló (havi 4-5) ideális és reális fogyás, + az elején lemegy pár kiló víz is, tehát lehetséges. Ha jól emlékszem nekem még több is lement ennyi idő alatt.
2019. dec. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
#1 Ekkora súlyról indulva havi 4-5 kiló simán mehet.
2019. dec. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyéni dolog, nekem 2,5 hónap alatt ment le az első 10-es, de jóval nagyobb súlyról indultam, és sose pörgött gyorsan, plusz még be is lassult. 9,5 hónap/-31kg.

Mindegy is hogy mennyi idő, a lényeg hogy csinàlja az ember és menjen. Lehet lesznek stagnàlós hónapok is, a legtöbb fogyàs soràn előfordul. Akkor se kell kétségbe esni.

Én pl marhàra boldog lennék ha 1 év múlva 98 kg lennék, de ahhoz nekem több idő kell.

Szerintem nem érdemes időkorlàtot meghatàrozni, mert mindenki màs ütemben fogy és könnyen érhet csalódàs, ami nincs jó hatàssal a motivàciódra.

2019. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Még hogy 2-3 kiló...annyi egy jó kulázással lemegy!

Teljesen reális, amit írsz, le lehet annyit fogyni. Nem mondom, hogy simán, hiszen diétázni és edzeni kell, de lehetséges. Még fiatal vagy, a bőrödnek sem feltétlenül lesz baja.

2019. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Ilyenkor talán az egészséget, mint szót, figyelmen kívül kellene hagyni, hiszen már a meghízás sem volt az, viszont a lelki és testi megterhelést kellene vizsgálni. Ugyanis ekkora súlyveszteség olyan beviteli mínuszt jelent, ami mellett garantált a hipoglikémia melletti rendszeres ájulás, spontán izomremegés és a velejáró falási kényszer stb. jelentkezése.
2019. dec. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
A havi 4-5 kiló fogyás teljesen reális, ìgy 15-18 kilo simán lemehet a nyárig. A lényeg a kitartás. Próbálj meg egy könnyen fenntartható progranot találni, amihez tudsz ragaszkodni. Sok sikert.
2020. máj. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!