Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet kiverni a fejemből...

Hogy lehet kiverni a fejemből a folyamatos fogyásra gondolást?

Figyelt kérdés
Már egy éve ez megy.Egyszerűen nem tudom elfelejteni.A testsúlyom teljesen jó állítólag vékony is.De ezt nem tudom megértetni magammal.Vannak jobb napok amikor egész jónak érzem de rosszak is amikor nagyon nem vagyok elégedett magammal.Nem koplalok,már elmúlt az az időszak amikor azt akartam csinálni (anyukám valahogy mindig "megetetett"), tudom,hogy hülyeség,káros is.Sokat sportolok ennyit tudok tenni utána mindig jobban érzem magam.De én úgy az egész érzéstől meg akarok szabadulni örökre.Olyan rossz, hogy ez a nyomasztó gondolat konkrét nem hagy nyugodni.Hogy lehet ennek végre véget vetni?Valakinek nem volt már ilyen?
2021. ápr. 13. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Éld az életed. Legyél a pároddal ha van, vagy barátokkal, keress hobbit, elfoglaltságot ha unatkozol. Az szuper hogy mozogsz! Jót tesz a léleknek és egészséges a testnek.

Az önértékelés, az egészséges önelfogadás nagyon fontos dolog. Nem függhet a külsődtől, vagy az épp aktuális testsúlyodtól.

Az ember nem tökéletes, és soha nem is lesz az. Mindig lesznek értékei és hibái is. Ezt el kell fogadni.

Ha kell kérd szakember segítségét, ha ezzel problémád van.

2021. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Volt, persze és ebből lett tíz évnyi kajazavar.


Jártam dokihoz, pszichoterápiára, miegymás, eredmény nélkül. Amíg én nem akartam meggyógyulni belőle, semmit nem ért.

2021. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!