Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy álljátok meg, hogy ne...

Hogy álljátok meg, hogy ne egyetek feleslegesen?

Figyelt kérdés

Reggel még mindig motivált vagyok. Egészségesen reggelizem, ebédelek, kevés ch, sok zöldség, nasi helyett gyümölcs, kisebb adagok stb.

Estére kattanok be. Úgy érzem, muszáj megennem valami egészségtelent. Elkezdek zabálni és kieszem a hűtőt.

Egyszerűen nem tudom megállni. Kenyér, édes joghurtok, chips, ami jön szembe. Utána rettenetesen érzem magam, mégis szinte mindig elgyengülök.

Ti hogy álljátok meg?

Sajna nem opció, hogy nem veszek ilyet, mert van 3 gyerek meg egy abszolút nem diétázó férj, így mindig van itthon kaja bőséggel.


2021. ápr. 14. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
rágó, víz, elfoglalt vagyok, és ha rámjön az értelmetlen zabálás, elterelem a figyelmem. illetve nem tartok semmit otthon, amire "rájárhatnék"
2021. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Nálam is ez volt!

Az vált be, hogy egyrészt többször ettem kis adagokat, és minden étkezésnél vittem be szénhidrátot.

Idő, mire átszokik a szervezet az új életmódra, fokozatosan kell bevezetni az új szokásokat. Nem lehet, hogy növelni kellene a szénhidrát adagot napközben, hogy estére ne jöjjön ki a zabálás?

2021. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Elpakolom az ételmaradékot szem elől, hogy ne tudjak már belekanalazni.

Néhány szem mogyoró, vagy egy harapás tepertyű, kolbász, sajt.

Korán fekszem.

Arra gondolok, hogy mindjárt reggel és akkor azt eszem amit csak akarok.

2021. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És a három gyereket nem lehet egészségesen etetni?
2021. ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

- Eldöntöttem, hogy kerülöm a felesleges evést. Időnként nem könnyű betartani, de nem is lehetetlen, ha igazán akarja az ember. Találni kell elég motivációt erre. ( ehhez maga a fogyás iránti vágy többnyire kevés, kell valami magasabb rendű célt találnod ami motivál, akkor menni fog) Találnod kell más örömforrásokat az evésnél.

- Elfoglalom magam mással, vannak hobbijaim, + rendszeresen mozgok.

2021. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Normális fogyókúrám alatt mindent ettem, beleértve a pudingot, kekszet, csokit tejszínhabos kapucsínót stb is!, így sosem törtek rám falásrohamok.
2021. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BeefEater válasza:
74%

A kevés CH lesz a baj. Figyeld meg, hogy mennyi kell. Ha annyi CH-t eszel, hogy heti fél kiló körül fogyj, akkor nem fogsz éhezni és nem fogsz félrekajálni sem.

Ha nagyon nem bírom én egy kefirt szoktam megenni. Minimális az energiatartalma, finom és eltelít.

Ha növeled a rost mennyiségét az is segít, mert úgy nagyobb térfogatú lesz a kaja amit megeszel és tele lesz vele a gyomrod.

2021. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna.

Nekem segített a napi öt étkezés. Segít ha sportolok naponta, kétnaponta. Nem veszek ilyeneket tudatosan. Te is fokozatosan csökkenthetnéd a gyerekek, férj adagjait és akkor egyre kevesebb chips kell. És van amikor semmi nem használ mint tegnap és akkor elengedem a dolgot. Viszont azt megfogadtam hogy az egy napból nem engedem , hogy egy hét legyen , kettő stb. Tegnap így jártam és kész, most a következő 10 kiló leadása utánig nem lehet félre ennem.

2021. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!