Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adjam le a 10 kg...

Hogyan adjam le a 10 kg felesleget?

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem. 53 kg voltam terhesség előtt, lapos hasam volt. Soha nem tettem érte semmit, nem diétáztam, nem figyeltem oda, hogy mikor mit eszek. (cukros, zsíros ételek, csoki chips stb). Nem is tornáztam. 71 kilóval mentem szülni. 66 kg voltam mikor kijöttem a kórházból, azóta meg 64 kg. Szoptatok. Régi 36-os pólók, pulcsik jók rám, de a nadrágok nem jönnek fel. 38-as nadrágokat használok. Szeretném újra a régi nadrágjaimat is felvenni és újra lapos hasat. :( mások mondják, hogy nem is maradt nagy hasam... Jó,tényleg nem, de a régi testemet szeretném. :(

2021. márc. 7. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Majd ha már nem szoptatsz.
2021. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon ráérsz, a szoptatás általában leviszi a kilókat, egyél mindent, legfeljebb a csoki/chips ne legyen mindennapos. Szoptatás alatt nincs fogyókúra, és egyáltalán nem biztos, hogy valaha visszatér a régi alakod, nyilván nem az 53kg-ra értem, azt "könnyű" elérni, de az arányaid megváltozhatnak.
2021. márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%

Ha teged nagyon zavar, nyugodtan egyél kicsit kevesebbet, egyél egészségesen sok dièta van szoptatósoknak is, de ha nem sikerül a fogyás nyugodtan állj át a tápszerre, menj el edzeni és diétázz, a lényeg hogy jól érezd magadat a testedben, a tápszer vs anyatej, te is tudod hogy lényegében semmi különbség nincs a gyerekre nézve.

De ha szoptatni szeretnél keress fel egy szakértőt aki ír neked megfelelő étrendet.

2021. márc. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
52%

Az utolsónak igaza van, annak ellenére hogy lepontozták. Sajnos az igazság fájdalmas tud lenni. Az arányok egyáltalán nem biztos, hogy visszatérnek. De nem is kizárt, nem szabad feladni!

Azonban ekkor még mindig van lehetőség orvosi beavatkozásokra, amelyek segíthetnek visszanyerni az alakot. Igaz ezek elég drágák sajnos.

2021. márc. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Ameddig van tejed, etesd a babát.


Tornázz, mozogj, de egyél normálisan. A tested még regenerálódik, szóval kell neki a kalória, vitamin, elvégre egy másik testet is el kellett/kell látnod.


A has bőre kinyúlhat, a hasizmok is kinyílhatnak, teljesen normális, hogy picit nagyobbnak tűnik...

De ez ügyben orvossal kéne konzultálni, mert így látatlanba nem fogjuk megmondani neked, hogy ez kötényhas, hasizom plasztika kell-e.

2021. márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Milyen magas vagy?
2021. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sportolni, egészségesen étkezni szabad sőt kell is a baba érdekében is. A zsíros ételek, csoki, édesség, finomított élelmiszerek nem kellenek az anyatejhez. Elsőre próbáld ezeket kiiktatni, sok fehérje, zöldség jó szénhidrát helyette, kezdj el sportolni (fokozatosan) és figyeld a testedet.
2021. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
160 cm vagyok. Terhesség előtt eszegettem chipset, csokit. Jó ideje már nem is kívánom, így azt nem is eszek. Sok cukrosat iszok azt vettem észre. Próbáltam édesítővel inni a kávét, teát. De annyira szörnyű íze van. Próbálok egy ideje átállni a cukros üdítőkről a sima vízre, de szintén utálom :'D szerintem ha elhagynám a cukrot már jobb lenne. Nekem is mondták, hogy kell annyi idő kb mint maga a terhesség. Ahhoz, hogy visszaálljon a test. Plasztika, zsírleszívás ez mind valóban jó lenne és ez lenne a legegyszerűbb csak hát... Erre nincs felesleges pénzem :( sokszor este ilyenkor eszek rendesen (főtt kaja). Nem pedig délelőtt, délben. Lehet az is a baj, nem tudom. :(
2021. márc. 7. 20:35
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
A cukros üdítők mindenképpen problémát jelentenek. Szoptatás után keress szerintem olyan édesítőt, ami megfelel. Nem mind ugyanolyan, van rengeteg természetes is. Ugyanez igaz az ezekre való érzékenységre és mellékízre. Szerencsére rengeteg variáció van ma már, nem kell feladni, csak mert az első nem jött be. De én mindenképpen várnék, amíg már nem szoptatsz. Addig esetleg fokozatosan csökkentheted a cukor, cukros üdítő mennyiséget. A mentatea például szerintem kifejezetten finom üresen, bár ízlés dolga, nyilván.
2021. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeted szoptatós diéta van hagyjuk már😄 nem csak a szoptatás az első mintha valami tenyész állatok lennénk 😃
2021. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!