Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más is tapasztalt olyat, hogy...

Más is tapasztalt olyat, hogy ha gluténmentesen eszik, gyorsabban fogy?

Figyelt kérdés

Valahogy mintha azt figyeltem volna meg, ha gluténmentesen étkezek, jobb a körzérzetrm, szebb a bőröm és gyorsabban is fogyok. Más is tapasztalt ilyet?

(Nem kukoricalisztes dolgokat eszem, inkább köleslisztből készült zsömle, tortilla, palacsinta stb)


2021. ápr. 19. 20:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyok gluténérzékeny ez fontos. Csak amiatt kezdtem el mert úgy éreztem jobb a közérzetem és a bőröm is kevésbé pattanásos azóta (meg mióta elhagytam a tejtermékeket is szintén ugyanilyen okból)
2021. ápr. 19. 20:32
 2/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehet, hogy a tejtermékek miatt van? Amúgy jó eséllyel az a kulcs, hogy így a feldolgozott ételeket is lecsökkentetted vagy teljesen elhagytad.
2021. ápr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
nem fogysz, ha csak nem eszel kevesebbet, mint előtte. a gluténmentes termékek jellemzően több kalóriát tartalmaznak, mint a nem mentes változataik.
2021. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#2: a gluténmentes liszt és tészta is feldolgozott ételnek számít szerintem

#3: nem tartalmaz több kalóriát ezt nem tudom honnan szedted:D

2021. ápr. 19. 21:27
 5/13 anonim válasza:
20%

Szia !

Szerintem nem tudsz gyorsabban fogyni ha nem eszel gluténos dolgokat de biztos, hogy jobbat tesz az egészségednek.

2021. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én végre hízásnak indultam, mikor elkezdtem a diétát - bár, tény hogy nem divatból csinálom, mint olyan sokan ;)
2021. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze mert ha gluténos vagy és nem tartod a diétát fogysz és szétmegy a bélflórád tápanyaghiányos leszel stb szóval az hogy végre normál súlyba kerülsz annak nálad más az oka;)
2021. ápr. 19. 22:18
 8/13 A kérdező kommentje:
Mellesleg én se divatból csinálom, ahogy olvashattad jobban vagyok és szebb a bőröm. Nekem ennyit megér. Sajnálom hogy neked ez kényszer, de attól még nem kell leszólni azokat se akik önként választják ezt..
2021. ápr. 19. 22:19
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

#4

Valóban, az olyanokra gondoltam, mint a pizza és a péksütik. Önmagában, ha a kalória beviteled nem változik, akkor nem fogsz fogyni, akár eszel glutént, akár nem.

2021. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
De igen kérdező, jól írták, a GM élelmiszereknek minimum ugyanannyi, időnként pedig magasabb a kalóriatartalma. Nyugodtan kezdd el nézegetni a csomagolásokat, mert úgy tűnik eddig nem tetted, csak veszed a sok xart, mert hűű de divatos. A gluténra egy egészséges emberi szervezetnek szüksége van, fogyni pedig továbbra is a kalóriadeficittől fogsz.
2021. ápr. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!