Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok fehérjetartalmú étel és...

Sok fehérjetartalmú étel és kevés szénhidrátot tartalmaz egyben, mi lenne az?

Figyelt kérdés
Belezavarodtam ebbe a fogyókúrába teljesen!

2021. ápr. 22. 04:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
22%
Én arra céloztam, hogy a kalória az csak egy hőérték, a test meg nem egy kályha. Semmi köze a táplálkozással bevitt tápanyagokhoz.
2021. ápr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Tehát vitatod, hogy a fogyáshoz kalória deficit, a hízáshoz pedig kalória többlet kell? Én ezt így tudtam pedig, de nyitott vagyok az új felfedezésekre. Tudsz esetleg egy forrást mellékelni, hogy mi alapján mondod ezt?
2021. ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
28%

Fogyás : tápanyag deficit.

Hízás: tápanyag többlet.

2021. ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Tehát nincs forrás. Akkor ezt elengedném.
2021. ápr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
28%

Sajnálatos, ha nem érted a különbséget makrotápanyagok és egy kitalált mérőszám között. Amúgy bárhol rákereshetsz, gyorsabb a neten. Ne máson kérd számon a tudatlanságod. A kalória egy hőérték. Semmi valós köze nincs a táplálkozáshoz. Emberek jóval előtte is fogytak/ híztak, hogy ezt egy ember kitalálta.

Az ember makrotápanyagokat eszik meg, használ fel, vagy raktároz.

2021. ápr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
40%

Régen is kalória deficitben fogytak az emberek, akkor is, ha nem számolták. Én vagyok a tudatlan? Bárhol rákeresel, mindenhol azt írják, hogy kalóriadeficitben fogy az ember. :D

Semmi köze a kalóriának a táplálkozáshoz, erre én vagyok a tudatlan? Hát ez kész..Ember, te mész szembe a valósággal, légyszives indokold meg, mert ez így csak ezotéria.

"Emberek jóval előtte is fogytak/ híztak, hogy ezt egy ember kitalálta."

Az emberek futni is tudtak, mielőtt valaki kitalálta a sebességmérést. Vagy a km/h sem a sebességet jelöli? :D

2021. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Fogyáshoz minőségi, egészségesebb táplálkozás kell, és rendszeres mozgás. Semmi több. Szívesen.
2021. ápr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ez igaz, csak azért is van ilyen sok elhízott, mert legtöbb embernek lövése sincs, hogy mi az egészséges és minőségi.
2021. ápr. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
36%
15-össel nem kell foglalkozni, szerinte nyilván a gravitáció sem létezik, az emberek maguktól ragadnak a Földhöz, Newton meg egy hülye, aki erre kitalált egy mértékegységet (15., ha esetleg megsértődnél, hogy ugyan már, te nem tagadod a gravitációt, megsúgom, hogy az energiaegyensúly elméletének elutasítása ezzel megegyező súlyosságú, és tudományos tényeket tagadsz - amit szabad, csak bizonyítani kell az igazadat)
2021. ápr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Látom gombot nyomogatni sikerült, csak bizonyítani nem. Erre képesek, akik nem hisznek az energiaegyensúly elméletében, a gravitációban vagy abban, hogy a Föld nem lapos. Az ilyen emberekre vannak jelzők, mindenkinek meghagyom a jellemzést, illetve itt is lehet szavazni (újabb gombnyomogatással), hogy hányan tartoznak még közéjük.
2021. ápr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!